معاون ورزش سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری همدان:

حمایت مدیریت شهری از تیم فوتبال شهرداری همدان

b_150_100_16777215_00_images_phocagallery_didarhaye-pass_4070437.jpgمعاون ورزش سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان گفت: تیم فوتبال شهرداری همدان سرمایه ورزش و فوتبال استان بوده و حمایت‌ها در نیم فصل دوم از این تیم ادامه خواهد داشت.
به گزارش "همدان فوتبال"، علی شریفی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به شرایط تیم فوتبال شهرداری همدان اظهار کرد: خوشبختانه امروز شاهد پیروزی تیم فوتبال شهرداری همدان برابر ماشین‌سازی تبریز بودیم که امیدواریم این پیروزی مقدمه‌ای برای ادامه موفقیت‌ها باشد.
وی افزود: تیم فوتبال شهرداری همدان ثابت کرده که از بازیکنان جوان و آینده‌داری بهره می‌برد و به طور قطع با دانش کادر فنی بومی خود در هفته‌های آینده نیز حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت.
معاون ورزش سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان با اشاره به حمایت از این تیم گفت: خوشبختانه دیدگاه شورای اسلامی شهر همدان و وجود شهردار ورزش دوست در کنار ریاست سازمان برای ما یک غنیمت بوده و نگاه ورزشی خوبی در مجموعه مدیریت شهرداری وجود دارد.
شریفی خاطرنشان کرد: در نیم فصل دوم بیشتر از گذشته حمایت‌ها از این تیم وجود خواهد داشت و به دنبال این هستیم تا بازیکنان بدون کوچک‌ترین دغدغه مالی در زمین مسابقه تنها به دنبال کسب پیروزی باشند.
وی با بیان اینکه باشگاه شهرداری همدان سرمایه بزرگی برای فوتبال و ورزش همدان است، بیان کرد: همواره باشگاه شهرداری همدان پرچمدار حمایت از بازیکنان و کادر فنی بومی در این سال‌ها بوده است.
معاون ورزش سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان عنوان کرد: شهرداری همدان ثابت کرده که اگر به بازیکنان و کادرفنی بومی اعتماد شود فوتبال همدان حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن