بدهی‌های باشگاه پاس به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تسویه شد

b_150_100_16777215_00_images_phocagallery_avatars_aberimansor.jpgمدیرعامل باشگاه پاس همدان گفت: تمامی بدهی‌های مالی این باشگاه(بدهی های ادوار گذشته و معوقه) به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، پرداخت و تسویه شده است.
به گزارش "همدان فوتبال"، حمیدرضا عابری منصور روز سه‌شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بخش عمده‌ای از بدهی‌های مالی باشگاه که بیش از ۲ میلیارد تومان بود نیز تسویه شده و درحال حاضر مجموع بدهی های باشگاه به شاکیان حدود ۹۰۰ میلیون تومان است.
وی خاطرنشان کرد: تسویه کامل بدهی‌ها یکی از سیاست‌های اصلی باشگاه پاس همدان است تا از این پس بدون دغدغه در مسابقات حضوری موثر و موفق داشته باشیم.
مدیرعامل باشگاه پاس گفت: در فصل جاری نیز تا به اینجا به تعهدات مالی خود در قبال اعضای تیم عمل کرده‌ایم و امیدواریم شاهد نتایج مطلوبی در ادامه مسابقات باشیم.
به گفته وی، ساختار باشگاه داری حرفه‌ای به خوبی در تیم پاس همدان شکل گرفته و تلاش ما بازگشت این تیم به جایگاه اصلی خود است.
عابری منصور افزود: حفظ آرامش، دوری از حواشی، برنامه ریزی برای تیم‌های رده سنی پایه و حضور قدرتمند در فصل آینده مسابقات لیگ جزو برنامه‌های اصلی ما در سال جاری است.
تیم پاس هم اکنون در لیگ دسته ۲ فوتبال کشور حضور دارد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن