برتری پرگل شاگردان مهدوی‌کیا در نخستین گام؛

نپال حریف ایران نشد

b_150_100_16777215_00_images_time_omid.jpgتیم امید ایران با چهار گل از سد نپال گذشت و گام اول را در رقابت‌های انتخابی جام ملت‌های زیر ۲۳ سال آسیا محکم برداشت.
 تیم فوتبال امید ایران در نخستین بازی خود در چارچوب مسابقات انتخابی جام ملت‌های زیر ۲۳ سال آسیا ۲۰۲۲ در شهر دوشنبه تاجیکستان به مصاف تیم امید نپال رفت و با نتیجه پرگل چهار بر صفر به برتری رسید تا شروع قدرتمندانه‌ای در این مسابقات داشته باشد.
در ۴۵ دقیقه نخست شاگردان مهدی مهدوی کیا موفق به گلزنی نشدند. یاسین سلمانی در دقیقه ۲۰ می‌توانست از روی نقطه پنالتی دروازه نپال را باز کند اما قدر این فرصت را ندانست. با این وجود در ۴۵ دقیقه دوم، با تغییراتی که حاصل شد ایران موفق شد به چهار گل دست پیدا کند.
مهدی لموچی(۴۶)، حسین نخودکار(۷۷ و ۷۸) و یاسین سلمانی(۹۲) برای ایران گلزنی کردند تا یک برد پرگل در اولین گام به دست بیاید.
ترکیب تیم فوتبال امید ایران:
علیرضا رضایی، احمد رضا جلالی(سبحان خاقانی)، سامان فلاح، محمد سلطانی مهر(امید حامدی‌فر)، مهدی هاشم نژاد، یاسین سلمانی، میلاد کر(محمد امین حزباوی)، مهدی لموچی، علیرضا باویه(حسین نخودکار)، آریا برزگر(فرزان دانا) و محمد مهدی محبی.
برنامه دیدارهای بعدی تیم امید ایران به شرح زیر است:
پنجشنبه ۶ آبان
لبنان- ایران/ ساعت ۱۶ به وقت محلی (۱۴:۳۰ به وقت تهران) - ورزشگاه دوشنبه
یکشنبه ۹ آبان
ایران- تاجیکستان/ ساعت ۱۹ به وقت محلی (۱۷:۳۰ به وقت تهران) – ورزشگاه دوشنبه

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن