شاید در بازی تاتنهام و مقابل مورینیو پایان انتظار؛ بیرانوند دوباره شماره یک می شود

b_150_100_16777215_00_images_82261515-71080844.jpgسرمربی آنتورپ خیلی به پای دروازه بان فرانسوی تیمش ایستاد؛ یان بوته که زودتر از علیرضا در تمرینات آنتورپ حاضر شد و طبیعی بود تیم با او فصل جدید بازی ها را شروع کند.
هفته های متمادی است که علیرضا بیرانوند مرد شماره یک تیم ملی که یک بار به بهانه مصدومیت در اردوی تیم ملی حضور پیدا نکرد و در ادامه به بهانه اینکه شرایطش را در اردوی تیم باشگاهی اش بهتر کند روی نیمکت آنتورپ می نشیند اما به نظر می رسد انتظار برای دروازه بان ایرانی به منظور حضور در ترکیب تیم بلژیکی رو به پایان است. نه به این خاطر که بازی با تاتنهام در لیگ اروپایی در پیش است. بلکه به خاطر چهار گلی که بوته در بازی با خنک خورد. در مسابقه ای که آنتورپ با نتیجه 4-2 بازنده شد دروازه بان فرانسوی آنتورپ نا امید کننده نشان داد و حال وقت آن است که سرمربی تیم با بازی دادن به علیرضا شوک به او وارد کند.
تماشاگران یا بهتر است بگوییم هواداران آنتورپ هم مایل به حضور علیرضا در ترکیب آنتورپ هستند. آنها بیرانوند را به خوبی می شناسند. چرا که او در جام جهانی 2018 پنالتی کریس را مهار کرد. اما مهم تر از مهار پنالتی کریس واکنش این دروازه بان بعد از مهار پنالتی بود. او ثانیه های متمادی توپ را در اختیار داشت و آن را لمس می کرد؛ به گونه ای که می خواست بیشتر حس کند که دست به چه کار بزرگی زده است.
علیرضا بیرانوند برای اینکه به مرد شماره یک تیم آنتورپ تبدیل شود در هفته های اخیر سختی های زیادی را تحمل کرد. او با علم به اینکه می دانست دروازه بان ثابت نیست سخت تمرین کرد. در برهه ای مصدومیت او موجب شد تا بازگشت وی به ترکیب ثابت آنتورپ متوقف شود. این برای علیرضا بیرانوند خیلی سخت بود به این خاطر که او عادت کرده بود در هر جایی که بازی می کند مرد شماره یک باشد. از تیم نفت تهران گرفته تا پرسپولیس و تیم ملی.
علیرضا بیرانوند دوباره به چارچوب دروازه بر می گردد. شاید در بازی با تاتنهام. این بازی یک شانس ویژه برای اوست که کار را از دروازه بان فرانسوی بگیرد. پیش بینی می شود او در صورتی که به مرد شماره یک آنتورپ تبدیل شود خیلی سخت این موقعیت را از دست بدهد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن