رقابت سه ایرانی با بازیکن چلسی در نظر سنجی ای‌اف‌سی

b_150_100_16777215_00_images_taremi.jpgکنفدراسوین فوتبال آسیا اسامی ۱۰ نامزد برترلژیونرهای هفته آسیا را معرفی کرد که نام سه ایرانی در آن به چشم می‌خورد.
سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در نظرسنجی به معرفی اسامی نامزدهای بهترین لژیونر هفته گذشته فوتبال آسیا پرداخت که نام سه ایرانی در آن دیده می شود.
مهدی طارمی، میلاد محمدی و علی قلی زاده جزو نامزدهای بهترین لژینور هفته آسیا هستند.
مهدی طارمی در ۷۴ دقیقه بازی یک گل برابر ناسیونال به ثمر رساند. وی توانست سبب برد تیم پورتو شود. او هفته گذشته برابر چلسی هم یک گل به ثمر رساند.
میلاد محمدی هم در تیم خنت بلژیک ۹۰ دقیقه برابر زولته بازی کرد و دو پاس گل داد و در ۸۸ درصد دوئل ها برنده بود و میزان دقت پاس هایش ۸۹ درصد بود و عملکرد عالی را به نمایش گذاشت.
علی قلی‌زاده هم در دیدار شالروا مقابل اویپن در ۸۹ دقیقه یک گل زد. وی با هفت دریبل موفق ۴۴ پاس کامل داشت و عملکرد بیادماندنی را از خود برجای گذاشت.
ریستا دوآن ژاپنی در تیم بلفیلد، سام کر استرالیایی در تیم چلسی، یو هاسگاوا ژاپنی در میلان، پرویزجون عمربو تاجیکستانی در لوکوموتیو، سائوری تاکارادا ژاپنی در واشنگتن استپریت، احمد آود فلسطینی در آستورساند، امیلی وان اگموند استرالیایی در وست هام دیگر نامزدهای برتر لژیونر هفته آسیا محسوب می شوند.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن