رئیس هیئت فوتبال استان همدان:

تیم قارچ نگین قهرمان مسابقات فوتسال جام رمضان همدان شد

b_150_100_16777215_00_images_phocagallery_avatars_sufi.jpgرئیس هیئت فوتبال استان همدان  گفت: تیم فوتسال قارچ نگین با شکست ۲ بر یک تیم آهن آلات وحید قهرمان مسابقات فوتسال جام رمضان همدان یادبود سردار شهید علیرضا شمسی پور شد.
به گزارش "همدان فوتبال"، عباس صوفی با اشاره به برگزاری مسابقات فوتسال جام رمضان همدان اظهار داشت: این مسابقات از ابتدای ماه رمضان با حضور ۱۶ تیم در سالن ابن سینا همدان برگزار شد.
وی افزود: در نهایت ۴ تیم بانک مسکن، فولاد ویان، قارچ نگین و بانک مسکن به مرحله نیمه نهایی این مسابقات راه پیدا کردند.
رئیس هیئت فوتبال استان همدان با اشاره به مرحله نیمه نهایی این رقابت‌ها گفت: در مرحله نیمه نهایی قارچ نگین با نتیجه ۲ بر یک از سد فولاد ویان گذشت و آهن آلات وحید نیز موفق شد با نتیجه ۹ بر ۲ بانک مسکن را شکست دهد.
صوفی خاطرنشان کرد: در نهایت دو تیم قارچ نگین و آهن آلات وحید راهی فینال این رقابت‌ها شدند.
وی با اشاره به فینال مسابقات فوتسال جام رمضان همدان بیان کرد: در فینال مسابقات جمعه ۹ اردیبهشت ماه در یک دیدار حساس و تماشایی که به وقت‌های اضافه کشیده تیم قارچ نگین موفق شد با شکست ۲ بر یک آهن آلات وحید قهرمان این دوره از رقابت‌ها شود.
رئیس هیئت فوتبال استان همدان عنوان کرد: همچنین در دیدار رده‌بندی بانک مسکن با نتیجه ۸ بر ۶ تیم فولاد ویان را شکست داد و در جایگاه سوم قرار گرفت.
صوفی با اشاره به سطح بالای این رقابت‌ها گفت: مسابقات فوتسال جام رمضان همدان یادبود شهید شاخص ورزش کشور سردار شهید علیرضاشمسی پور از کیفیت فنی بالایی برخوردار بود.
وی افزود: حضور پر شور تماشاگران در سالن ابن سینا همدان نشان از جذابیت و کیفیت فنی این دوره از رقابت‌ها داشت.
گفتنی است؛ در پایان فینال مسابقات فوتسال جام رمضان همدان با حضور حمید سیفی مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، علی ضمیری معاون، علی رشیدی رئیس اداره ورزش شهرستان همدان، عباس صوفی رئیس، کمال عربیان نایب رئیس و علیرضا بلالی دبیر هیئت فوتبال استان همدان با اهدای کاپ و جوایز از تیم‌های اول،دوم و سوم این مسابقات تقدیر صورت گرفت.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن