تیم شهرداری ویترین افتخار فوتبال شهر همدان است

b_150_100_16777215_00_images_phocagallery_avatars_shahrdari1400.jpgرییس هیات فوتبال استان همدان گفت: تیم شهرداری ویترین افتخار برای فوتبال شهر همدان است و حالا که این استان پس از سال‌ها توانسته در لیگ یک سهمیه داشته باشد، حمایت نکردن از آن بی‌انصافی است.
به گزارش "همدان فوتبال" و به نقل از ایرنا، عباس صوفی اظهار داشت: انحلال و عدم تیمداری پارلمان شهری از تیم فوتبال شهرداری همدان در حد شایعه است اما اگر واقعیت پیدا کند، ظلم به استعدادهای فوتبال این شهر است.
وی بیان کرد: شهرداری در این سال‌ها بازیکنان مستعد و پرشماری را از سطح آکادمی به بزرگسال پرورش داده و اکنون صاحب بهترین زیرساخت فوتبالی و ورزشی شهر همدان است.
صوفی خاطرنشان کرد: این تیم فصل قبل با درایت و تلاش مربیان و بازیکنان بومی فوتبال همدان توانست رهسپار لیگ یک شود و در فصل جاری نیز کمترین هزینه را دربین تیم‌های شرکت کننده داشت.
وی افزود: لیگ دسته اول فوتبال کشور حرفه‌ای نیست و شهرداری همدان منعی در تیمداری به لحاظ قانونی ندارد ضمن اینکه این باشگاه امید استعدادهای بومی رده‌های سنی پایه است تا با هدف پیوستن به ترکیب بزرگسالان تلاش کنند.
رییس هیات فوتبال همدان با بیان اینکه شهرداری در فصل جاری لیگ یک نیز نتایج خوبی کسب کرد و توانست جایگاه خود را حفظ کند خاطرنشان کرد: مدیران شهری رویکرد مثبت به آن دارند و باید اعضای شورای اسلامی شهر همدان نیز با بررسی همه جوانب این تیم را بازهم حمایت کنند.
وی گفت: اکثریت بازیکنان این تیم و کادر فنی بومی هستند و شرایط این تیم به گونه‌ای است که باید به رشد استعدادهای فوتبال این استان کمک شایانی داشته است.
در روزهای اخیر شایعه انحلال یا فروش تیم دسته اولی شهرداری همدان در محافل خبری بازتاب داشته است.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن