پاس و شهرداری همدان به صعود با کادرفنی جدید امید دارند

b_150_100_16777215_00_images_36411.jpgتیم‌های پاس و شهرداری همدان در فصل جدید رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور، با انتخاب کادرفنی جدید و سرشناس امید زیادی به صعود به لیگ دسته اول دارند.
دو تیم پاس و شهرداری نمایندگان فوتبال همدان در لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور فصل جدید این مسابقات را با کادر فنی جدید آغاز می‌کنند.
پاشازاده هدایت پاس را برعهده گرفت
تیم پاس که در فصل گذشته لیگ دسته دوم نیمکت خود را به احمد جمشیدیان سپرده بود، علی‌رغم هزینه مناسب و حمایت‌های مسئولان استان به دلیل بی‌تجربگی سرمربی خود و علاقه وی به حواشی نتوانست نتیجه درخوری کسب کند و از صعود به لیگ دسته اول بازماند. پس از شکست تیم پاس در بازی پلی‌آف با تصمیم امیر عظیمی مدیرعامل باشگاه، احمد جمشیدیان اخراج شد.
با اخراج جمشیدیان از مربیان متعددی از جمله سیامک فراهانی، علی لطیفی، جهانبخش جعفری و محسن عاشوری به عنوان گزینه‌های سرمربیگری سبزپوشان همدانی یاد شد، اما در نهایت قرعه به نام مهدی پاشازاده افتاد و وی به صورت رسمی به عنوان سرمربی تیم فوتبال پاس همدان معرفی شد.
سوابق پاشازاده
مهدی پاشازاده علاوه بر بازی در تیم ملی فوتبال ایران و حضور در جام جهانی 98 سابقه بازی در تیم‌های استقلال تهران، بایرلورکوزن آلمان و آدمیراواکر اتریش را در کارنامه خود دارد.
وی همچنین در تیم‌های فولاد گسترش و شهرداری تبریز، سهند، پارسه و بادران نیز به عنوان سرمربی فعالیت کرده است.
پاشازه پیش از حضور در همدان فصل عجیبی را پشت سر گذاشت. وی در اوایل فصل گذشته سکان هدایت شهرداری ماهشهر را در لیگ دو در اختیار داشت و سپس سرمربی سپیدرود در لیگ یک شد و سرانجام در انتهای فصل، سرمربیگری شاهین شهرداری بوشهر را به عهده گرفت.
حضور پاشازاده در همدان با موج مثبتی از سوی رسانه‌ها و هوادران همدانی مواجه شده و بسیاری از علاقمندان پاس امیدوارند که در پایان این فصل از مسابقات لیگ 2 تیم خود را در میان تیم‌های صعود کننده به لیگ دسته اول ببینند‌، البته به شرط آنکه پاشازاده از اشتباهات بی‌شماری که جمشیدیان مرتکب شد پرهیز کند.
شهرداری با طلایی‌منش می‌آید
اما تیم شهرداری دیگر نماینده فوتبال همدان در لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور، فصل گذشته را با هادی گلمحمدی پشت سر گذاشت. هادی گلمحمدی با بودجه‌ای به مراتب کمتر از تیم پاس اگر چه نتوانست تیم خود را به لیگ دسته اول برساند، اما با با ایستادن در میانه جدول گروه خود، سهمیه شهرداری را در لیگ 2 برای فصل جدید رقابت‌ها حفظ کرد.
با پایان مسابقات مدیران باشگاه شهرداری با عبور از هادی گلمحمدی باب مذاکره با چند مربی مطرح و سرشناس را آغاز کردند و در نهایت رضا طلایی‌منش یکی از سرشناس‌ترین مربیان بومی فوتبال همدان به عنوان سرمربی تیم شهرداری برگزیده شد.
رضا طلایی پس از عقد قرارداد با باشگاه شهرداری مجید بیگم‌جانی یکی دیگر از مربیان سرشناس فوتبال همدان که سابقه سرمربیگری در لیگ‌های فوتبال حرفه‌ای کشور را هم دارد به عنوان دستیار اول خود معرفی کرد تا کارشناسان بیش از پیش در فصل جدید مسابقات به شهرداری امیدوار باشند.
از سوابق رضا طلایی‌منش در لباس مربی می‌توان به حضور در لیگ برتر سال 87 تا 89 در تیم فوتبال پاس همدان، حضور در لیگ دسته دوم فوتبال کشور و صعود به لیگ یک با تیم فوتبال الوند همدان، و حضور در لیگ دسته اول با تیم‌های الوند همدان و گیتی پسند اصفهان اشاره کرد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن