فروپاشی کاخ رویای شجاع؛ خطر بیخ گوش شماره 3

b_150_100_16777215_00_images_shoja.jpgباشگاه پرسپولیس موضع رسمی خود در قبال جدایی شجاع خلیل زاده را اعلام کرده و مدعی شده راضی به صدور رضایتنامه مدافع سابق خود نیست و ITC وی را صادر نخواهد کرد.
  تابستان لیگ شانزدهم بود که پرسپولیس با باشگاه ریزه اسپور به مشکل برخورد و بازگرداندن مهدی طارمی از ترکیه به دردسری بزرگ برای آنها تبدیل شد. ثبت قرارداد طارمی با ریزه اسپور ترکیه و در ادامه بازگشت وی به پرسپولیس باعث شد تا پرسپولیس و مهدی طارمی با جرایم و محرومیت‌هایی مواجه شوند.
اکنون این داستان به شکلی دیگر برای این باشگاه در حال تکرار است. شجاع خلیل زاده که فصل گذشته و در زمان مدیریت ایرج عرب قراردادش را با این باشگاه تمدید کرده بود، به واسطه بندی که در آن همکاری برای فصل جدید را منوط به شروط مالی و توافق در این زمینه می‌کرد، قراردادش را به صورت یکطرفه فسخ کرد.
باشگاه پرسپولیس اما اکنون مدعی است که توافق جدیدی با این بازیکن داشته که او را از عقد قرارداد با باشگاه جدیدش (الریان قطر) منع می‌کند. در این زمینه خلیل زاده که از چندی پیش با پیراهن شماره 3 الریان رسما در این باشگاه رونمایی شد، با اعلام باشگاه پرسپولیس به صورت غیرقانونی در قطر حضور دارد و مراحل قانونی اقدام در این زمینه از سوی پرسپولیس دنبال خواهد شد.
امیرعلی حسینی، معاون حقوقی و بین الملل باشگاه پرسپولیس در آخرین صحبت‌هایش در این زمینه مدعی شد: صادر شدن ITCهم به مدیریت باشگاه مربوط است. احتمالا مدیر باشگاه می‌خواهد طرح دعوی کند و به احتمال زیاد باشگاه با درخواست باشگاه قطری مخالفت می‌کند. وقتی اختلافی بین باشگاه و بازیکن هست، اینطور نیست که بازیکن دیگر نتواند بازی کند. احتمالا از ITC موقت استفاده خواهد شد و او می‌تواند بازی کند. با این حال وقتی ما مخالفت خود را اعلام می‌کنیم، پرونده‌ای در فیفا باز می‌شود و باید مستندات خود را ارائه کنیم.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن