فوتبالیست‌های هگمتانه دراندیشه صعود به دسته یک/بومی‌ها به خط شدند

b_150_100_16777215_00_images_photo_2017-04-05_17-59-20.jpgاین روزها سایه سنگین کرونا بر تمام عرصه‌های کشور سایه انداخته تا جایی که ورزش و لیگ‌های مختلف فوتبال هم از این قاعده مستثنی نیستند؛ یک سالی می‌شود که اولین مورد ابتلای کرونا در جهان در کشور چین به ثبت رسیده و بعد از آن کم‌کم در تمام دنیا این ویروس منحوس بساط گسترانیده است.
از اسفندماه سال ۹۸ تمام مسابقات ورزشی همچون فوتبال به مدت ۴ ماه تعطیل شد تا بیش از پیش خطر این ویروس آشکار شود و امسال نیز لیگ برتر فوتبال کشور با تعویق برگزار شد و لیگ‌های دسته اول تا سوم نیز با تعویق چندین باره مواجه شدند.
سازمان لیگ دوم آذر ماه را برای برگزاری لیگ دسته اول و نیمه آذر ماه را به عنوان تاریخ احتمالی لیگ دسته دوم فوتبال کشور اعلام کرده اما با توجه به شرایط موجود و تعطیلی دو هفته‌ای کشور و سایه سنگین کرونا در تمام مناطق کشورمان بعید به نظر نمی‌رسد که باز هم این لیگ‌ها به تعویق بیافتند.
شرایط سخت موجود باعث نشد تیم‌ها از آماده نگه داشتن خود برای حضور مقتدر در لیگ دسته دوم فوتبال کشور غافل شوند به هر حال شرایط سخت موجود باعث نشد تیم‌ها از آماده نگه داشتن خود برای حضور مقتدر در لیگ دسته دوم فوتبال کشور غافل شوند؛ هر چند شرایط سخت‌تر شده اما به دلیل شیوع کرونا و مدیریت رفت و آمد بازیکنان، تیم فوتبال شهرداری همدان اردوی ۲۵ روزه‌ای را در دانشگاه آزاد اسلامی همدان ترتیب داد تا با توجه به وجود خوابگاه، سالن بدنسازی و چمن مناسب بازیکنان در شرایط بهتری تمرینات خود را پیگیری کنند.
تیم فوتبال شهرداری همدان با توجه به تجربه چندین ساله در لیگ دسته دوم فوتبال کشور امسال به دنبال صعود و کسب نتایج مناسب در فصل پیش‌رو و لیگ دسته دوم فوتبال کشور است.
شهردار همدان در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به حمایت از تیم فوتبال شهرداری همدان اظهار کرد: در فصل پیش‌رو سیاست ما بعد از چندین سال تجربه حضور در لیگ دسته دوم فوتبال کشور صعود به دسته بالاتر است.
عباس صوفی با بیان اینکه سعی کرده‌ایم بهترین شرایط آماده‌سازی پیش فصل را برای تیم فوتبال شهرداری مهیا کنیم، گفت: با توجه به دغدغه‌ای که درباره سلامتی بازیکنان به دلیل کرونا داشتیم اردو ۲۵ روزه‌ای را در دانشگاه آزاد اسلامی همدان ترتیب دادیم تا کادر فنی بدون دغدغه بازیکنان را آماده‌سازی کنند.
شهردار همدان عنوان کرد: سعی شده امکانات را در حد توان برای آماده‌سازی پیش از فصل تیم فراهم کنیم.
کادر فنی و بازیکنان از نظر مالی نگرانی نداشته باشند
صوفی با اشاره به مسائل مالی تیم فوتبال شهرداری همدان بیان کرد: به کادر فنی و بازیکنان این قول را داده‌ایم که از نظر مالی نگرانی نداشته باشند و تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا پرداختی‌ها به موقع صورت بگیرد.
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه به دنبال صعود به دسته اول هستیم، اظهار کرد: در فصل پیش‌رو همه برای صعود به دسته اول مسابقات تلاش می‌کنیم و تا پایان این رقابت‌ها برای کسب این موفقیت خواهیم جنگید.
روح‌الله وجدی‌هویدا افزود: فوتبال همدان از ظرفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و باوجود مربی با دانش فنی بالا و بازیکنان باغیرت بومی به طور قطع کسب این موفقیت دور از دسترس نخواهد بود.
وی با بیان اینکه سیاست شهرداری همدان حمایت از ظرفیت بومی استان است، گفت: تیم فوتبال شهرداری همدان در تمام سال‌هایی که تیم‌داری انجام داده از کادر فنی و عوامل ۱۰۰ در صد بومی استفاده کرده است.
وجدی‌هویدا اضافه کرد: در این فصل نیز تمامی کادر فنی، سرپرست، پزشک، تدارکات و تمامی عوامل اجرایی تیم ۱۰۰ در صد بومی هستند و در این سال‌ها تعداد بازیکنان غیربومی نیز در تیم فوتبال شهرداری همدان انگشت‌شمار بوده‌اند.
در این فصل از لیگ دسته دوم فوتبال کشور چه در بازی‌های خانگی و چه بیرون از همدان برای کسب ۳ امتیاز خواهیم جنگید سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان هر دیدار در لیگ دسته دوم برای ما یک جنگ تمام عیار است، اظهار کرد: در این فصل از لیگ دسته دوم فوتبال کشور چه در بازی‌های خانگی و چه بیرون از همدان برای کسب ۳ امتیاز خواهیم جنگید.
رضا طلایی‌منش افزود: در لیگ دسته دوم فوتبال کشور بازی آسان وجود ندارد و تمام تیم‌های حاضر در این مسابقات گردن کلفت هستند و نباید هیچ تیمی را دست کم بگیریم.
سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان با بیان اینکه شاکله اصلی فصل گذشته را حفظ کرده‌ایم، بیان کرد: فوتبال همدان ظرفیت بسیار بالایی دارد و به بازیکنان بومی فوتبال همدان بسیار اعتقاد دارم و امسال نیز بیش از ۸۰ درصد شاکله اصلی تیم را بازیکنان بومی تشکیل خواهند داد.
وی عنوان کرد: تنها در چند پست که نتوانستیم از استان بازیکنان پیدا کنیم مجبور به جذب بازیکنان از خارج از استان شده‌ایم.
گفتنی است؛ تیم فوتبال شهرداری همدان خود را برای حضور در لیگ دسته دوم فوتبال کشور آماده می‌کند تا در این رقابت‌ها نماینده شایسته‌ای برای فوتبال استان همدان باشد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن