چوب حراج بر آبروی مکتب پاس و فوتبال همدان

b_150_100_16777215_00_images_36411.jpgناکامی و ناپاکی، واژه‌هایست که این روزها مصداق علنی تیم پاس شده است، تیمی که با دخالت‌های مستقیم بعضی از آقایان، به سرنوشت تلخی در همدان مبتلا شده، سرنوشتی که چوب حراج بر آبروی مکتب پاس و البته فوتبال همدان زده است.
 پس از اعلام رأی کمیته اخلاق فدراسیون پیرامون هفته آخر لیگ دسته دوم و رقم خوردن نتایج مشکوک، تیم پاس همدان که شعارش «پاکی، استقامت و سرافرازی» است، حسابی نقره داغ شد.
حرکت اخیر پاسی‌ها حسابی قداست مکتب پاس که ریشه در بزرگانی همچون حسن حبیبی، حشمت مهاجرانی، همایون شاهرخی و... دارد را زیر سوال برده است.
تیم پاس از تهران ب همدان نقل مکان کرد تا حیاتی دوباره را تجربه کند، اما انگار از همان روز نخست انتقال، شمارش معکوس ناکامی این تیم به صدا درآمد و سالهاست جز ناکامی، عایدی برای فوتبال استان نداشته است.
پاس سالهاست که ناودان دورریز سرمایه‌های استان شده و حتی اعتبارات ورزشی مادستان را نیز به مانند جاروبرقی می‌مکد و دست آخر نیز سقوط، شکست و تحقیر را سوغات خود می‌کنند.
اما این بار قضیه تبانی و شرط بندی در لیگ دسته دوم مسئله‌ای نیست که به راحتی از کنار آن رد شد، تیمی که مدعی فوتبال پاک است و خود را بارها قربانی دست‌های پشت پرده فوتبال می‌داند نباید اینگونه با آبروی فوتبال همدان بازی می‌کرد و این فضاحت رقم خورده را خلق می‌کرد.
قطعاً رسوایی امروز در تیم پاس ثمره نبود یک ساختار و یک تشکیلات سازماندهی شده برای تیم پاس است و هر کسی که در استان خود را داعیه تیم پاس می‌داند به راحتی در امور آن دخالت می‎کنند و تا انتخاب رنگ پیراهن تدارکات تیم هم نظر می‌‎دهند.
بعضی از افراد هستند که با دلسوزی‌های بی‌جای خود، ناخواسته تیشه را برداشته و به ریشه پاس نگون‌بخت می‏‌زنند و از تیمی که نه مدیرعامل پا به کاری دارد و نه هیأت مدیره کاربلدی، نباید انتظار بهتری داشت.
تیم پاس غرق در حاشیه است و همین حواشی سبب شده تا امروز کاسه چه کنم چه کنم دست گرفته و فکری به حال قهرمان نگون‌بخت آسیا کنند تا ببینند برای فصل آینده شرایطش چه می‎شود.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن