تلاش قطری‌ها برای میزبانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا

b_150_100_16777215_00_images_2049812.jpgمدیران فوتبال قطر در تلاش هستند تا مسوولان کنفدراسیون فوتبال آسیا را متقاعد کنند که بازی‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان در این کشور برگزار شود.
به گزارش همدان فوتبال، مسابقات لیگ قهرمانان آسیا سال ۲۰۲۰ پس از تنها ۲ هفته به خاطر همه‌گیر شدن ویروس کرونا در منطقه به حالت تعویق درآمد. در همین راستا مسوولان کنفدراسیون فوتبال آسیا روز چهارشنبه جلسه‌ای را با نمایندگان کشورهای مختلف برگزار خواهد کرد تا راهکارهای آنها و موضع کشورهای مختلف را در مورد ادامه مسابقات بشنود.
در همین راستا کنفدراسیون فوتبال آسیا در این نشست سناریوهای مختلف خود را برای ادامه بازی‌ها ارائه خواهد داد تا نظرات باشگاه‌ها را در آن مورد بشنود و در نهایت تصمیمات لازم را اتخاذ کند.
یکی از این سناریوها برگزاری ادامه مسابقات مرحله گروهی به صورت متمرکز تنها در یک کشور است که در آن گروه نماینده دارد.
طبق نوشته روزنامه الوطن، مسوولان فوتبال قطر از ابتدا موضع خود را برای برگزاری ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا اعلام کردند و برای برگزاری مسابقات ابراز تمایل کردند. در شرایطی که بیشتر کشورها فعالیت‌های فوتبالی خود را آغاز کردند، به نظر نمی‌رسد که مخالفتی با ادامه لیگ قهرمانان آسیا صورت بگیرد.
تاریخ در نظر گرفته شده برای آغاز دور جدید مسابقات اواخر ماه آگوست (شهریور ماه) در نظر گرفته شده است و مسوولان به خاطر زمان از دست رفته قصد دارند تا بازی‌های مرحله حذفی را به صورت تک بازی برگزار کنند. تنها مشکل ادامه برگزاری چهار دیدار باقی مانده مرحله گروهی است.
قطری‌ها با توجه به امکاناتی که دارند در تلاش هستند تا مسوولان کمیته مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را متقاعد کنند تا ادامه بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا در این کشور برگزار شود.
آنها با اشاره به فصل تابستان و امکانات ورزشگاه‌ها سعی دارند که تلاش کنند نظر مسوولان کمیته مسابقات را روی برگزاری مسابقات گروه در یک کشور تغییر دهند و بدین شکل ورق را به نفع خود برگردانند.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن