ژاوی سرمربی بارسلونا شد

باشگاه بارسلونا اسپانیا در بیانیه‌ای ضمن اعلام رسمی توافق با «ژاوی هرناندس»، اعلام کرد که بازیکن اسبق این تیم روز دوشنبه به طور رسمی معرفی خواهد شد.b_150_100_16777215_00_images_xavi.jpg
نتایج ضعیف رونالد کومان سرمربی بارسلونا موجب برکناری وی از هدایت یکی از پرافتخارترین باشگاه‌های فوتبال اسپانیا شد. با اخراج کومان از بارسلونا مدیران این تیم مذاکره خود را با مسوولان باشگاه السد قطر برای فسخ قرارداد «ژاوی هرناندز» آغاز کردند.

این مذاکرات در نهایت با رضایت مسوولان قطری برای جدایی مربی نامدار خود ختم و باشگاه بارسلونا در بیانیه‌ای اعلام کرد با ژاوی هرناندز به توافق رسیده تا او در ادامه فصل جاری و ۲ فصل دیگر سرمربی تیم اصلی باشگاه شود.

در بخشی از این بیانیه آمده است: انتظار می‌رود ژاوی اواخر این هفته (تا یکشنبه) وارد بارسلونا شود و روز دوشنبه ۸ نوامبر (۱۷ آبان) مراسم معارفه او به عنوان سرمربی جدید بارسا در رویدادی که حضور در آن برای عموم آزاد است، در نوکمپ برگزار خواهد شد.

بنا به اخبار منتشر شده، باشگاه بارسلونا و ژاوی به طور مشترک بند فسخ قرارداد این مربی ۴۱ ساله را به طور مشترک، هر کدام ۲.۵ میلیون یورو به باشگاه قطری می‌پردازند.

ژاوی یکی از ستون‌های اصلی تیم طلایی بارسلونا بود که در فاصله سال‌های ۱۹۹۸ تا ۲۰۱۵ برای این تیم به میدان رفت و ۲۳ جام در تورنمنت‌های مختلف کسب کرد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن