بله، من پرادعا هستم؛ ولی مثل بکام به سر و وضعم نمی رسم

b_150_100_16777215_00_images_stories_Fotball_Jahan_neymar.jpgنیمار ستاره جوان و برزیلی باشگاه بارسلونا خوشش می آید که لباسهای خوبی بپوشد و به موهایش برسد و به تیپ و قیافه اش برسد. ولی مراقب باشید.او خودش را metrosexual نمی داند و معتقد است که فردی نیست که مثل بکام بیش از حد به تیپ و قیافه و ظاهرش اهمیت بدهد.

به گزارش "همدان فوتبال"، نیمار در صحبت هایی گفت:« من خیلی پراداعا هستم ولی این هیچ وقت مبدل به یک مشکل نشده. » این مجله فرانسوی روز 26 جولای چاپ خواهد شد و نیمار در بخش دیگری از صحبت هایش گفت:« بله .من دوست دارم که برای خودم لباس و عطرهای خوب بخرم و برای موهایم کرم های مخصوصی خریداری کنم و به سرو وضعم برسم ولی من خودم را یک metrosexual (فردی که بیش از حد به تیپ و قیافه و ظاهرش می رسد) نمی دانم. بکام این سبک و استیل را دارد.»

ستاره 21 ساله بارسلونا ترسی از مسئولیتی که قرار است روی دوش او گذاشته شود ندارد. این روزها نیمار به عنوان اسطوره ملی برزیل شناخته می شود. نیمار ادامه داد:« فشار برروی من تاثیر نمی گذارد. از جوانی رویایم بازی در تیم ملی برزیل و مبدل شدن به اسطوره ای در میان مردم بود. برای هرگونه چالشی آماده ام. من همیشه آماده این هستم.»

 

آیا ممکن است این ستاره جوان کمی پرمدعا باشد؟ نیمار نگران این موضوع نیست:« بله من کمی پرمدعا هستم ولی این هیچ وقت برایم مشکلی ایجاد نکرده.»

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن