شالکه 9 –السد قطر 0:

دو گل رائول درمراسم بزرگداشتش در آلمان

b_150_100_16777215_00_images_stories_Fotball_Jahan_raul.jpgشالکه دیشب در دیداری دوستانه و به مناسبت بزرگداشت رائول گونسالس، میزبان السدقطر، تیم کنونی ستاره اسپانیایی بود ودر این بازی توانست با نتیجه 0-9 از سد تیم قطری عبور کند.

به گزارش "همدان فوتبال" به نقل از گل، 61973هوادار برای تماشای این بازی به ورزشگاه آمده بودند و خیلی از آنها پیراهن شماره 7 رائول را برتن داشتند.

رائول در هر نیمه، در ترکیب یک تیم بازی کرد و در جریان این بازی، 5 فرزند او: اکتور، ماتئو، خورخه، اوگو و ماریا نیز در ورزشگاه حاضر بودند ودر زمانی که تیم آلمانی جام را بالای سر می برد، هر5 فرزند رائول با پیراهن پدرشان در زمین حضور یافتند.

قبل از آغاز این بازی، رائول در صحبت هایی گفت:« شالکه خانه من است و همیشه در قلب من خواهد بماند. من به علاوه در رئال مادرید هم توپ زده ام ولی شالکه هم خانه دیگر من است و واقعا از سران این باشگااه متشکرم.»

در نیمه اول رائول در ترکیب السد بازی می کرد وبا توجه به نمایش ضعیف تیم قطری، اثر خاصی از او در زمین دیده نمی شد. قهرمان قطر در مقابل تیم چهارم بوندس لیگا حرفی برای گفتن نداشت و در نیمه اول فارفان و اسزالای نمایش خوبی را به اجرا گذاشتند.

درنیمه دوم رائول با پیراهن شالکه به میدان آمد و در این نیمه هونتلار دو گل برای تیمش زد و گورتسکا و رائول برای تیم آلمانی گلزنی کردند.

 

در نیمه دوم و در دقیقه 88 بازی رائول جایش را به میر داد.بعد از اتمام بازی، رائول در ورزشگاه دور افتخار زد و از زمین خارج شد ؛ آن هم در شرایطی که نام او به عنوان یکی از اسطوره های باشگاه شالکه در تاریخ این باشگاه ثبت شده است.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن