هوندا در آستانه عقد قرارداد با میلان

b_150_100_16777215_00_images_stories_Fotball_Jahan_honda.jpgبر اساس آخرین گزارشات منتشره در روزنامه توتو اسپورت ، امروز یک روز مهم برای کیسوکه هوندا بازیکن ژاپنی باشگاه زسکا مسکو خواهد بود.هوندا بعد از بازی مقابل تیم ملی اروگوئه که منجر به شکست 4 بر 2 ژاپن مقابل اروگوئه شد او توانست با به ثمر رساندن یک گل زیبا از روی ضربه ی ایستگاهی باردیگر شایستگی پوشیدن لباس میلان را نشان دهد .

به گزارش "همدان فوتبال" و به نقل از ac-milan.ir-هوندا امروز به خبرگزاری راشا تودی گفته که امروز با مدیر عامل باشگاه زسکا مسکو دیدار میکند ، در این جلسه هوندا علاقه ی خود را برای پوشیدن لباس میلان بدون وقفه و انتظار تا ماه ژانویه مطرح خواهد کرد .

با اتمام قرارداد او با باشگاه زسکا ، میلانی ها منتظر خبرهایی از مسکو خواهند بود ، اما بنا بر گزارش توتو اسپورت آدریانو گالیانی نایب رئیس باشگاه میلان ،  اماده است تا با افزایش پیشنهاد 3 میلیون یورویی به 4 و نیم میلیون یورو کار انتقال هوندا را نهایی کند .

 

گالیانی و آلگری امیدوارند که هوندا را قبل از شروع دور اول بازیهایشان در لیگ قهرمانان اروپا  که سه شنبه شب با بازی مقابل پی اس وی آیندهوون آغاز میشود در اختیار داشته باشند .

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن