مجید لطیفی مدیرآکادمی فوتبال شهرداری همدان شد

 b_150_100_16777215_00_images_157177102179581816218762495988018710550.jpgرییس سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری همدان با صدور حکمی، "مجید لطیفی" از مربیان با دانش و استعدادیاب فوتبال را به عنوان مدیر آکادمی باشگاه شهرداری این شهر منصوب کرد.
 لطیفی متولد ۱۳۶۷، دارای مدرک تحصیلی دانشجوی ارشد مدیریت دولتی است.
وی همچنین دارای مدارک مربیگری مدرک درجه B فوتبال آسیا، سطح دو فوتسال آسیا، سطح یک آنالیزوری فوتبال، گراس روتز مدارس فوتبال از آلمان، و تغذیه در فوتبال و مدرس رسمی فوتسال کنفدراسیون فوتبال آسیا است.
در فعالیت‌های ورزشی وی نیز عضویت در تیم‌های تالار وحدت استقلال شهید امینی و شهرداری همدان دیده می‌شود ضمن اینکه در دوره مربیگری فوتبال نیز به افتخارات ارزنده دست یافته است.
سرمربی تیم‌های نونهالان و نوجوانان علم و ادب همدان و کسب مقام قهرمانی، سرمربی تیم نونهالان شهرداری در سال‌های ۹۵ ۹۶ ۹۷ و کسب عنوانین قهرمانی در استان، سرمربی تیم نوجوانان زیر ۱۵ سال وکسب مقام قهرمانی، سرمربی تیم دانشجویان پیام نور و کسب مجوز حضور در مسابقات المپیاد و مربی تیم فوتسال دانشگاه آزاد اسلامی همدان به در لیگ یک برتر استان و کسب مقام قهرمانی و مجوز حضور در لیگ دسته سوم کشور در کارنامه وی به ثبت رسیده است.
وی ریاست دپارتمان کمیته آموزش استان همدان از سال ۹۵ تاکنون، ریاست دپارتمان کمیته آموزش و مربیان هیات فوتبال استان همدان و اکنون مدیریت آکادمی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری همدان را نیز برعهده دارد.
مدیرآکادمی فوتبال باشگاه شهرداری همدان، توسعه ورزش فوتبال و فوتسال در استان، معرفی بازیکنان و مربیان برتر و با استعداد به فوتبال کشور، افتتاح مجوز پایگاه استعدادیابی شهرداری در سطح استان، توسعه مدارس فوتبال و فوتسال و سعی در حفظ جایگاه ممتاز و درجه یک مدارس فوتبال در کشور و استان و توسعه استعداد یابی در ورزش محلات و معرفی به باشگاه شهرداری را از مهمترین برنامه‌های اجرایی خود در دوره جدید عنوان کرد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن