خسرو حیدری: آقای سجادی! به داد استقلال برسید

b_150_100_16777215_00_images_Esteghlal_FC.svg.pngپیشکسوت استقلال از وزیر ورزش خواست به داد این تیم برسد.
خسرو حیدری بعد از شکست استقلال مقابل الهلال عربستان بیان کرد: نیمه اول بچه ها خوب بازی را کنترل کردند. جز صحنه ای که تبدیل به گل شد، در بقیه دقایق همه چیز خوب بود. متاسفانه بازهم روی یک لحظه غفلت گل دوم را دریافت کردند. ضعف استقلال از حمله به دفاع بود. نیمه اول بازی خوبی بود اما در نیمه دوم با ورود رمضانی بیشتر ارسال از کناره ها را شاهد بودیم. دروازه بان الهلال هم امشب یاشین شده بود! او روز خوبی را پشت سر گذاشت.
وی ادامه داد: به عنوان یک استقلالی واقعا ناراحتم. با این حال ضعف هایی داشتیم. نمی شود این باخت را گردن فرهاد مجیدی انداخت. ضعف های استقلال مدیریتی است.
پیشکسوت استقلال با انتقاد از مدیریت ضعیف باشگاه عنوان کرد: این باخت به مدیریت ضعیف باشگاه استقلال برمی گردد. هر کسی از سعادت آباد رد می شود، می آید و مدیریت باشگاه را برعهده می گیرد! من واقعا به آقای سجادی تبریک می گویم که وزیر شدند. او قهرمان دو و میدانی و نکته مثبتی است که ورزشی ها روی کار می آیند. از آقای سجادی می خواهم به داد استقلال برسد. همه می دانند استقلال مشکلات زیادی داشته و هیچ کس به این تیم کمک نکرده است.
حیدری همچنین گفت: اول فصل ما به همراه برخی پیشکسوتان به مجلس رفتیم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد. ما تا مجلس هم رفتیم و اعتراض هواداران را اعلام کردیم. از سجادی می خواهم مجمع برای استقلال و پرسپولیس را زودتر تشکیل بدهند.
وی در پایان افزود: افرادی که نامشان برده می شود، می توانند به استقلال کمک کنند. امیدوارم کسانی بیایند که سابقه خوبی دارند و می توانند استقلال را به جایگاه واقعی اش برسانند. از سجادی به عنوان یک وزیر ورزشی می خواهم کمک کنند.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن