این ۳ ستاره پرسپولیس با بند فسخ ۳۰۰ هزار دلاری از امارات پیشنهاد دارند!

b_150_100_16777215_00_images_phocagallery_avatars_191002.jpgدر خبرها داشتیم که اماراتی‌ها چند بازیکن پرسپولیسی را نشانه رفته‌اند که سال آینده آنها را به این کشور ببرند.
در اخبار آمده بود پای ایجنت ایرانی مهدی قایدی وسط است و ... اما کسی متوجه نشد بازیکنان پرسپولیسی مورد نظر اماراتی‌ها چه کسانی هستند؟
شنیده‌ها حکایت از آن دارد که اماراتی‌ها روی سه بازیکن پرسپولیس دست گذاشته اند؛ وحید امیری، مهدی ترابی و سیامک نعمتی!
این سه بازیکن با پرسپولیس قرارداد دارند اما ... اجازه بدهید بیشتر توضیح بدهیم:
۱- وحید امیری؛ ۲۹ مردادماه ۱۴۰۰ ؛ وحید امیری، بازیکن متعصب و جنگنده سرخپوشان که تاثیر بسزایی در موفقیت‌های چند سال اخیر پرسپولیس داشته، پای برگه تمدیدقرارداد خود را امضا کرد تا پیراهن قرمز را در ادامه راه به تن داشته باشد. قرارداد امیری برای سه فصل دیگر تمدید شده تا این بازیکن متعصب بدون دغدغه برای تیم محبوبش بازی کند اما شنیدیم دراین قرارداد بندی گنجانده شده است که در صورت رسیدن پیشنهاد خارجی او با پرداخت ۳۰۰ هزار دلار آزاد خواهد شد!
۲- مهدی ترابی؛ او  که جدایی‌اش قبل از فینال لیگ قهرمانان آسیا باعث ناراحتی هواداران پرسپولیس شده بود پس از ناکامی در لیگ ستارگان قطر که توأم با مصدومیت و بدشانسی بود به تهران بازگشت. ترابی بعد از فسخ قرارداد و توافق با مدیران العربی و گرفتن تقریباً نیمی از ۶۰۰ هزار دلار از قراردادش از العربی قطر رسماً به پرسپولیس پیوست. باشگاه پرسپولیس رقم دقیق قرارداد ترابی را اعلام و رسانه‌ای نکرد اما گفته شد زمان این قرارداد یک سال و نیم است. او باید تا پایان لیگ بیست‌ویکم در خدمت تیم پرسپولیس باشد. البته شنیده می‌شود او هم بند فسخ جدایی درصورت رسیدن پیشنهاد خارجی دارد!
۳- سیامک نعمتی؛ بازیکن تأثیرگذار خط‌هافبک سرخپوشان در حالی آذرماه سال گذشته قراردادش را تمدید کرد که ترجیح داد در این خصوص مصاحبه ای انجام ندهد. با این حال شنیده شد سیامک نعمتی نیز بندی در قراردادش گنجانده است که با رسیدن پیشنهاد خارجی قادر به جدایی خواهد بود!
نکته اول؛ نقطه مشترک هر سه بازیکن تأثیرگذار پرسپولیس داشتن بند فسخ قراردادی است که درصورت رسیدن پیشنهاد خارجی آنها را آزاد می‌کند.
نکته دوم؛ احتمال اینکه این بازیکنان تا پایان فصل درپرسپولیس بمانند و به اماراتی‌ها پاسخ منفی بدهند زیاد است چرا که وحید امیری و مهدی ترابی تجربه تلخی از رها کردن پرسپولیس و جدایی از این تیم دارند. سیامک نعمتی هم مصدوم است و ...
نکته سوم؛ منبعی که این خبر را با ما در میان گذاشت مدعی شد اماراتی‌ها یک گزینه دیگر را هم از پرسپولیس مدنظر دارند که ملی پوش نیست و مشکلی هم با جدایی از این تیم ندارد!

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن