جمشیدیان از سرمربیگری پاس کنار رفت

b_150_100_16777215_00_images_Jamshidian.jpgاحمد جمشیدیان سرمربی تیم فوتبال پاس در لیگ ۲ کشور از سمت خود استعفا داد و علی قربانی دستیار اول او به عنوان سرمربی جدید معرفی شد.
به گزارش همدان فوتبال، سرپرست مدیرعاملی باشگاه پاس روز پنجشنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: جمشیدیان به دلیل مشکلات شخصی نمی توانست به عنوان سرمربی پاس فعالیت خود را ادامه دهد و دلایل وی برای مسوولان اجرایی نیز منطقی بود.
محمد مظهری اضافه کرد: در نهایت سرمربی پاس از کادر فنی خواست که از تیم کناره گیری نکنند و قربانی به عنوان سرمربی جدید این تیم برگزیده شد.
وی افزود: جمشیدیان از ما خواست که اجازه بدهیم از سمت خود کناره گیری کرده و روی حل مشکلات شخصی خود متمرکز شود و در نهایت با مشورتی که با عباس صوفی رییس هیات فوتبال و محسن جهانشیر مدیرکل ورزش و جوانان همدان داشتیم با این خواسته وی موافقت شد.
مظهری اضافه کرد: از آنجا که با تغییر کادر به هیچ عنوان موافق نیستیم، ضمن مشورت با جمشیدیان، قربانی سرمربی تیم معرفی شد و از سرمربی مستعفی نیز درخواست کردیم به عنوان مدیر فنی تیم در مسابقات به همدان سفر کند.
وی با اشاره به اینکه با وجود پیگیری ها، همچنان پنجره نقل و انتقالات برای پاس بسته است، گفت: با همین بازیکنان نیم فصل اول در دور برگشت مسابقات حضور خواهیم یافت مگر اینکه با حل موانع بتوانیم بازیکن جدید اضافه کنیم.
سرپرست مدیرعاملی باشگاه پاس با بیان اینکه حمایت همه جانبه از قربانی به سود پاس است، گفت: در نیم فصل اول نتایج خوبی همراه با جمشیدیان، کادر فنی و بازیکنانش کسب کردیم و همین راه را در نیم فصل دوم با قدرت ادامه می دهیم.
پاس در رتبه دوم جدول رده بندی گروه ب لیگ دسته دوم فوتبال کشور قرار دارد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن