فارسبان نهاوند نماینده همدان در مینی فوتبال جام پرچم کشور شد

b_150_100_16777215_00_images_169266377.jpgتیم فارسبان نهاوند با کسب عنوان قهرمانی مسابقات مینی فوتبال استان همدان، جواز حضور در مسابقات قهرمانی کشور را کسب کرد.
به گزارش "همدان فوتبال" و به نقل از ایرنا، سرپرست هیات ورزش‌های روستایی و بازی‌های بومی محلی همدان روز شنبه در این باره به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در دیدار نهایی این مسابقات تیم فارسبان نهاوند با برتری مقابل منتخب نوشیجان ملایر به مقام نخست دست یافت و به رقابت‌های قهرمانی کشور راه یافت.
«علی پارساجو» افزود: مسابقات مینی فوتبال جام پرچم در بین روستاهای کشور به عنوان بزرگترین رویداد فوتبالی در جریان است و ۳۳۱ تیم در ۲ بخش آقایان و بانوان در استان همدان رقابت کردند.
وی بیان کرد: اولین دوره از این مسابقات با مساعدت و حمایت‌های معاونت توسعه ورزش همگانی و امور فرهنگی وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون ورزش‌های روستایی و بازی‌های بومی ‌محلی، فدراسیون ورزش‌های همگانی، دفتر توسعه ورزش روستایی و عشایری وزارت ورزش و جوانان و انجمن مینی فوتبال در ۲ بخش بانوان و آقایان بالای ۱۵ سال در حال برگزاری است.
پارساجو ادامه داد: این پیکارها از تابستان امسال در چند مرحله در سطح استان همدان شروع شد و قرار است بهمن ماه منتخبان استان‌های کشور باهم رقابت کنند.
وی با تاکید بر توجه به سطح کیفی این رقابت‌ها، افزود: تیم قهرمان برای شرکت مسابقات بین‌المللی انتخاب و معرفی خواهد شد.
وی یادآور شد: مسابقات مینی فوتبال جام پرچم از برنامه‌های مهم در توسعه ورزش روستایی به شمار می‌رود و نسبت به شکوفایی استعدادها توجه داریم.
سرپرست هیات ورزش‌های روستایی و بازی‌های بومی محلی استان همدان گفت: این مسابقات نبوغ ورزش روستا نشینان را شکوفا می‌کند و زمینه ساز فعالیت‌های آن‌ها در میادین ملی و بین المللی است.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن