نبرد تیم‌های بدون سرمربی در آخرین هفته از لیگ دسته یک فوتبال کشور

b_150_100_16777215_00_images_phocagallery_avatars_shahrdari1401.jpgتیم‌های شهرداری همدان و خوشه طلایی ساوه آخرین هفته از لیگ دسته یک فوتبال کشور جام آزادگان در سال جاری را بدون داشتن سرمربیان خود برگزار خواهند کرد.
به گزارش "همدان فوتبال" و به نقل از ایرنا هفته بیست و ششم رقابت‌های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه‌های کشور امروز /پنج شنبه/ و فردا /جمعه/ در شهرهای مختلف برگزار می‌شود.
پرونده هفته بیست و ششم این رقابت‌ها در سال جاری بسته خواهد شد و ۱۶ تیم از ۱۷ تیم حاضر در مسابقات آخرین بازی سال را برای رسیدن به اهداف‌‍ خود سپری خواهند کرد.
شهرداری همدان در بدترین دوره نتیجه گیری خود امروز میزبان خوشه طلایی ساوه در ورزشگاه شهید حاجی بابایی مریانج است و تصاحب سه امتیاز این بازی برای آن‌ها بسیار مهم و ضروری به شمار می‌رود.
۲ تیم در بازی امروز سرمربیان خود را به دلیل محرومیت در اختیار ندارند و وحید بیاتلو سرمربی خوشه طلایی و احمد جمشیدیان سرمربی شهرداری باید از روی سکوی تماشاگران نظاره گر بازی باشند.
شهرداری به دنبال سه امتیاز
شاگردان جمشیدیان در چهار هفته گذشته موفق به پیروزی نشده‌اند و سهم آن‌ها تنها یک امتیاز بوده است تا باعث شود از کورس رقابت با سایر حریفان عقب افتاده و به قعرجدول نیز نزدیک شوند.
آن‌ها حتی هفته قبل برابر چوکا تالش در دقیقه هفت اضافه نیمه دوم موفق به ثمر رساندن گل تساوی شدند تا از یک شکست دیگر رهایی یابند.
شهرداری چی‌ها همچنان تشنه پیروزی در ادامه مسابقات هستند و با بدشانسی‌ها و اشتباهات فردی، هنوز نتوانسته‌اند به شرایط مطلوب خود بازگردند.
نماینده همدان هم اکنون با ۲۵ امتیاز از ۲۳ بازی رتبه یازدهم جدول را به لطف تفاضل گل بهتر نسبت به سایر حریفان دارد و این وضعیت حساس باعث شده تا نتیجه بازی امروز مقابل خوشه طلایی ساوه، جایگاه این تیم را در جدول دستخوش تغییر کند.
شهرداری همدان در صورت پیروزی مقابل خوشه طلایی ساوه شاید بتواند با یک پله صعود به رده دهم جدول برسد اما شکست یا تساوی مقابل این تیم خطر سقوط تا رده چهاردهم را به همراه خواهد داشت.
آنان در چهار بازی گذشته خود هشت گل دریافت کرده و سه گل نیز به ثمر رسانده‌اند و در مجموع اوضاع خوبی در خط دفاعی ندارند.
محرومیت محمد بیرانوند یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان شهرداری در فصل جاری نیز اوضاع را برای آن‌ها در بازی امروز سخت خواهد کرد.
خوشه طلایی در اندیشه فرار از قعرجدول
تیم خوشه طلایی ساوه که در فصل جاری تغییرات بسیاری را شاهد بوده و هرگز نتوانست در خانه از حریفان میزبانی کند، اکنون در همدان میهمان تیم زخم خورده شهرداری است.
نماینده ساوه با برد ارزشمند و پرگل هفته قبل مقابل استقلال ملاثانی، روحیه بسیار خوبی گرفته‌اند و اکنون به دنبال ارتقا جایگاه خود در جدول و فرار از جمع قعرنشینان هستند.
پیروزی پرگل چهار بر صفر مقابل استقلال ملاثانی، خوشه ای‌ها را احیا کرده و با انگیزه مطلوب به دنبال کسب سه امتیاز بازی مقابل شهرداری هستند.
این تیم در غیاب وحید بیاتلو سرمربی پرجنب و جوش خود، به دنبال سه امتیاز بازی در همدان هستند و این نتیجه می‌تواند سکوی پرتاب به میانه‌های جدول باشد.
خوشه طلایی با ۲۵ امتیاز رتبه سیزدهم جدول را در اختیار دارد و پیروزی برابر شهرداری همدان می‌تواند جایگاه آن‌ها را تا رده دهم جدول ارتقا بدهد.
این تیم با برخورداری از بازیکنان باتجربه نظیر محمد سرافراز، عرفان بادی، علیرضا کاظمی و صادق رضانیا به دنبال کسب سه امتیاز بازی امروز هستند.
برنامه هفته ۲۶ لیگ دسته اول فوتبال کشور
پنج شنبه ۲۵ اسفندماه ۱۴۰۱
دریای کاسپین بابل - استقلال ملاثانی- ساعت ۱۵- ورزشگاه شهدای سیمرغ کیاکلا
عبدالحسین باستان - آرش امینی - مهدی نگرانی - ابراهیم خاجانی - ناظر داوری: امیر بهرام حسینی نقوی
ون پارس اصفهان - چادرملو اردکان - ساعت ۱۵ - ورزشگاه فولادشهر اصفهان
محمد علی صلاحی - مازیار معتمد نیا - وحید هلیرودی - حمید طیب - ناظر داوری: رامین عرفانیان
سایپا تهران - شمس آذر قزوین - ساعت ۱۵- ورزشگاه پاس قوامین تهران
حمید حاج ملک - علی رعیت - محمد رعنایی - فرهاد قاسمی - ناظر داوری: محسن فریمانی
فجر سپاسی شیراز - چوکا تالش - ساعت ۱۵- ورزشگاه حافظیه شیراز
یعقوب آشوری - رشید پردل - علیرضا شعرانی - محمد جواد عبداللهی - ناظر داوری: جواد شرفی
شهرداری همدان - خوشه طلایی ساوه - ساعت ۱۵- ورزشگاه حاجی بابایی همدان
میثم دستجردی - فرشید ساعدی - محمد اخلاقی - محمد رامیان - ناظر داوری: تورج عیوض محمدی
خیبر خرم آباد - خلیج فارس ماهشهر - ساعت ۱۵- ورزشگاه تختی خرم آباد
اشکان خورشیدی - رضا قائمی - مسعود دهقان - امیر آرمند - ناظر داوری: مسعود فرح نیا
جمعه ۲۶ اسفندماه ۱۴۰۱
شهرداری آستارا - آرمان گهر سیرجان - ساعت ۱۵- ورزشگاه وحدت آستارا
رسول اولیایی - سعید باهنر - محسن محمدی - حسین اسماعیلی - ناظر داوری: فرزاد معبودی
پارس جنوبی جم - استقلال خوزستان - ساعت ۱۵: ۳۰- ورزشگاه تختی جم
مجتبی شجاعی - مهرداد مختاری - مرتضی باقری - امیر سجاد فتوحی - ناظر داوری: فرشید افشار

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن