دست ما بود در حذفی شرکت نمی کردیم

سرمربی شهرداری همدان: یک سوت اشتباه سرنوشت تیم ها را عوض می کند

b_150_100_16777215_00_images_stories_reza-talaei-manesh.jpgسرمربی تیم شهرداری همدان گفت: یک سوت اشتباه از داوران ممکن است که در آخر فصل سرنوشت یک تیم را تغییر دهد.
به گزارش "همدان فوتبال"، رضا طلایی منش در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص شکست تیمش مقابل خیبر خرم آباد در رقابت های جام حذفی اظهار داشت: جام حذفی فلسفه خود را دارد و آخر مسابقات سهم تیم هایی است که در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند، اگر دست ما بود در این رقابت ها شرکت نمی کردیم.
وی افزود: برخی از بازیکنان تیم ما مصدوم بودند و مجبور شدیم که جوانان را راهی میدان کنیم. خداراشکر بازیکنان ما یک بازی خیلی خوب انجام دادند. آقای ویسی یکی از مربیان سطح بالای کشور است و هدف ما رسیدن بازیکنان به شرایط مسابقه است. در این بازی اگر خودمان اشتباه نمی کردیم، امکان گل خوردن کم بود.
سرمربی تیم شهرداری همدان در خصوص داوری گفت: قصد ندارم که در بحث داوری ورود کنم. در هفته هفتم لیگ هستیم، در بازی با ملوان یک پنالتی به سود ما گرفته نشد که کارشناسان داوری هم این اشتباه را قبول کردند و در دیدار مقابل مس هم این اتفاق رخ داد. این مشکلات برای تیم هایی مثل ما که به لیگ یک آمده اند سنگین است. من فکر می کنم با وجود این مشکلات یک امتیاز هم در آخر مسابقات سرنوشت تیم را عوض می کند.
طلایی منش ادامه داد: ما سعی می کنیم خیلی خوب هواداران را مدیریت کنیم و میزبان خوبی باشیم ولی متاسفانه اشتباهات داوری در حال زیاد شدن است. همانطور که می دانید به عنوان تیمی که از لیگ دسته دوم صعود کرده است، می خواهیم سابقه خوبی داشته باشیم. در این مسابقات تیم ها با چنگ و دندان در حال نگه داشتن خود در بالای جدول هستند.
وی خاطر نشان کرد: به نظر من یک سوت اشتباه از داوران با زندگی کل تیم بازی می کند. همانطور که ما سعی می کنیم به عملکرد تیم  اشراف داشته باشیم، بالاخره داوران هم باید انرژی زیادی برای قضاوت بگذارند. یک خواهش از دپارتمان داوری دارم که داوران را توجیه کنند و کلاس های بیشتری برای آن ها در نظر بگیرند.
سرمربی شهرداری همدان در خصوص این که شرایط تیم خود را در جدول چطور می بیند،گفت: البته وضعیت جدول معلوم نیست و برای تیمی که از لیگ دو به لیگ یک با همان نفرات قبل آمده، این عملکرد روند خوبی است و نمی توان گفت که حتما ما در بالای جدول می مانیم. خیلی از تیم ها دیر شکل گرفتند و رفته رفته بازی ها سخت می شود. همه تیم ها قابل احترام هستند، ما اصلا به جدول نگاه نمی کنیم و تلاش می کنیم که شرایط تیم بهتر شود تا بتوانیم حاشیه امنیت را به وجود بیاوریم.
طلایی منش در خصوص بازی بعدی  مقابل پارس جنوبی جم اظهار داشت: پارس جنوبی جم تیم لیگ برتری است. هیچ تیمی از دید ما ضعیف نیست و پیروزی در خانه حریف سخت است.به دلیل وجود شرایطی مانند اسپانسر و منابع مالی همه تیم ها با برنامه می آیند و این کار را برای ما سخت می کند. امیدوارم که در آینده شاهد حضور هواداران در ورزشگاه باشیم.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن