سرمربی پاس همدان: گروه آسان در لیگ ۲ نداریم

b_150_100_16777215_00_images_phocagallery_samadiyan.jpgسرمربی تیم پاس همدان گفت: شرایط لیگ ۲ فوتبال کشور بسیار متفاوت است و گروه آسانی نداریم اما روی کاغذ اغلب تیم‌های با سابقه و قدرتمند در گروه یک قرار گرفته‌اند.
به گزارش "همدان فوتبال"، بابک صمدیان در گفت وگو باخبرنگار ایرنا اظهار داشت: تصمیم گیری برای شکل گیری تیم پاس هر چند با تاخیر انجام شد اما از مسوولان بابت اعتمادی که داشتند، قدردانی می‌کنم و در روزهای اخیر به صورت فشرده نسبت به تست گیری از استعدادها اقدام کرده‌ایم تا فرصت به همه داده شود.
وی اضافه کرد: تست گیری تا امروز جمعه ادامه دارد و از فردا وارد فاز تمرین می‌شویم و با تصمیم کادر فنی بازیکنان مدنظر را دعوت به تمرین کرده‌ایم.
صمدیان بیان کرد: فرصتی تا شروع فصل جدید لیگ دسته دوم فوتبال کشور باقی نمانده و سعی ما بستن تیمی قدرتمند، جوان و با انگیزه است.
سرمربی تیم پاس همدان ادامه داد: تیم‌های قدرتمند و با سابقه در گروه ما قرار دارند و روی کاغذ فولادنوین اهواز، سپیدرود رشت، چوکای تالش، شهرداری ماهشهر، نیروی زمینی تهران و شهرداری بندرعباس همیشه جزو مدعیان بوده‌اند.
وی افزود: البته عیار تیم‌ها پس از گذشت چند هفته از مسابقات مشخص می‌شود و نمی‌توانیم از هم اکنون درباره توان فنی تیمی اظهارنظر دقیق داشته باشیم.
وی با اشاره به اینکه هنوز کادر فنی تیم پاس را کامل انتخاب نکرده‌ام، گفت: احمد تقوی طی روزهای گذشته به کادر فنی تیم پاس اضافه شد و مابقی مربیان به زودی معرفی خواهند شد.
صمدیان خواستار حمایت همه جانبه مسوولان از تیم پاس شد و بیان کرد: پاس افتخار تاریخ فوتبال کشورمان است و تنها در صورت حمایت‌های به موقع می‌توانیم شاهد بازگشت این تیم به جایگاه اصلی خود شویم.
وی یادآور شد: مدیریت، کادر فنی و بازیکنان تیم تمام تلاش خود را برای موفقیت در فصل جدید لیگ ۲ خواهند کرد و امیدارم با نتایح درخشان هواداران را خوشحال کنیم.
فصل جدید رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال کشور از شانزدهم مهرماه جاری آغاز می‌شود و تیم پاس در نخستین دیدار میهمان نیروی زمینی تهران است.
پاسی‌ها در گروه یک این رقابت‌ها با تیم‌های فولاد نوین اهواز، چوکای تالش، سپیدرود رشت، شهدای رزکان البرز، شهرداری ماهشهر، شهرداری بم، آریو اسلامشهر (بهمن تهران) ، شهدای بابلسر، نیروی زمینی تهران، شهرداری بندرعباس، آینده سازان اردبیل، کیان سام بابل (شهدای ساری) ، سامیت نو تهران (تهران یاسا) هم گروه هستند.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن