بیوگرافی زهرا خواجوی
زهرا خواجوی در ۱۹ بهمن ماه سال ۱۳۷۷ در همدان به دنیا آمد. زهرا از بچگی به ورزش علاقمند بود و از همین سنین به فوتبال گرایش پیدا کرد. زهرا بعدها تصمیم گرفت دروازه بان فوتبال شود. وی در تصمیم خویش بسیار مصمم بود تا آن جا که تبدیل به دروازه بانی ۶ دانگ ...

یک بازیکنان پایه الزامی است بداند!

هر فوتبالیست در یک مسابقه حدود 5/3 لیتر از مایعات بدن خود را از دست میدهد. بعد از بازی، ورزشکار باید مایعات مصرف کند تا این کمبود جبران شود، وگرنه ترمیم جراحت‌ها و آسیب دیدگی های مفاصل و بازیابی توانایی عضلانی با اختلال مواجه می‌گردد.

⚠️ورزشکار ...

پایگاه خبری همدان فوتبال

لیگ برتر فوتبال همدان به علت ریزش برف تعطیل شد

b_150_100_16777215_00_images_13931014000686_PhotoL.jpgدبیر هیات فوتبال همدان گفت: به دلیل شدت ریزش برف و نامساعد بودن شرایط آب و هوا، بازی های لیگ برتر فوتبال همدان تعطیل و برگزاری هفته چهارم این لیگ به زمان دیگری موکول شد.
مهدی بوجاریان اظهار داشت: هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال استان قرار بود امروز و فردا جمعه به میزبانی ورزشگاه شهید شمسی پور شهر همدان برگزار شود اما ریزش برف شرایط زمین بازی را نامساعد کرد.
وی اضافه کرد: براساس برنامه قرار بود امروز شهدای باباعلی بهار به مصاف تیم مهر همدان برود، تالاروحدت نیز با صنایع دستی لالجین دیدار کند که به تیم‌ها اعلام کردیم مسابقات هفته چهارم لغو است.
بوجاریان خاطرنشان کرد: بازی فردا جمعه بین تیم‌های علم و ادب همدان و ستاره سرخ تویسرکان و نیز کولاک سرخ تویسرکان و پاساگارد نوین نهاوند هم تعطیل اعلام شد.
فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر فوتبال استان همدان گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید قاسم سلیمانی در حالی از دهم بهمن ماه جاری آغاز شده که به دلیل شیوع کرونا وقفه چندماهه را پشت سر گذاشت.
این رقابت‌ها با حضور هشت تیم به صورت مجتمع به میزبانی ورزشگاه شهید شمسی پور همدان برگزار می‌شود.
تیم قهرمان لیگ برتر استان همدان جواز حضور در لیگ دسته سه فوتبال کشور را کسب می‌کند.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن