بیوگرافی زهرا خواجوی
زهرا خواجوی در ۱۹ بهمن ماه سال ۱۳۷۷ در همدان به دنیا آمد. زهرا از بچگی به ورزش علاقمند بود و از همین سنین به فوتبال گرایش پیدا کرد. زهرا بعدها تصمیم گرفت دروازه بان فوتبال شود. وی در تصمیم خویش بسیار مصمم بود تا آن جا که تبدیل به دروازه بانی ۶ دانگ ...

یک بازیکنان پایه الزامی است بداند!

هر فوتبالیست در یک مسابقه حدود 5/3 لیتر از مایعات بدن خود را از دست میدهد. بعد از بازی، ورزشکار باید مایعات مصرف کند تا این کمبود جبران شود، وگرنه ترمیم جراحت‌ها و آسیب دیدگی های مفاصل و بازیابی توانایی عضلانی با اختلال مواجه می‌گردد.

⚠️ورزشکار ...

پایگاه خبری همدان فوتبال

دوره مربیگری فوتبال آسیا در همدان برگزار شد

b_150_100_16777215_00_images_157177102179581816218762495988018710550.jpg دوره مربیگری فوتبال درجه سی آسیا با حضور ۲۴ تن از مربیان فعال فوتبال به میزبانی شهر همدان برگزار شد.
دبیر هیات فوتبال همدان روز جمعه در حاشیه برگزاری این دوره اظهار داشت: این دوره به مدرسی بابک صمدیان تا نهم اسفندماه امسال به میزبانی ورزشگاه شهدای قدس شهر همدان و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ادامه دارد.
مهدی بوجاریان با اشاره به اینکه برای برگزاری این دوره مربیگری مجوز رسمی ستاد کرونا و اداره کل ورزش و جوانان استان همدان اخذ شده است، گفت: در پایان این دوره از شرکت کنندکان آزمون تئوری و عملی گرفته می‌شود.
در حال حاضر استان همدان دارای یک مربی درجه A حرفه ‌ای، ۱۸۱ مربی A آسیا، ۱۸۵ مربی B آسیا، ۳۲۰ مربی C آسیا، ۳۵۰ مربی D آسیا و ۲ مربی دروازه‌ بانی است.
همچنین در رشته فوتسال ۸۵ مربی سطح یک ایران، ۷۵ مربی سطح یک آسیا و چهار مربی سطح ۲ آسیا دارای کارت هستند.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن