با قهرمان نگون‌بخت آسیا؛ از لیگ برتر تا دسته سوم/ پاس در چنگ دخالت‌ سیاسیون

ادامه مطلب: با قهرمان نگون‌بخت آسیا؛ از لیگ برتر تا دسته سوم/ پاس در چنگ دخالت‌ سیاسیونتیم پاس از تهران به همدان نقل مکان کرد تا حیاتی دوباره را تجربه کند، اما انگار از همان روز نخست انتقال، شمارش معکوس ناکامی این تیم به صدا درآمد و سال‌هاست جز ناکامی، عایدی برای فوتبال استان نداشته است.

۳۷ بازیکن نوجوان همدانی برای استعدادیابی تیم ملی فوتبال انتخاب شدند

ادامه مطلب: ۳۷ بازیکن نوجوان همدانی برای استعدادیابی تیم ملی فوتبال انتخاب شدندرییس هیات فوتبال استان همدان گفت: ۳۷ فوتبالیست نوجوان استان توسط مربیان استعدادیاب برای حضور در تست استعدادیابی کادر فنی تیم ملی نوجوانان انتخاب شدند.

باشگاه پاس برای رفع دغدغه مدیریتی به بخش خصوصی‌ واگذار شد

ادامه مطلب: باشگاه پاس برای رفع دغدغه مدیریتی به بخش خصوصی‌ واگذار شدمدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: باشگاه پاس پس از ۱۵ سال برای رفع نگرانی ها در مدیریت و حضور موفق در عرصه رقابت های فوتبال به بخش خصوصی واگذار شد.

آقایان مسئول! امید یک شهر را بر باد ندهید

ادامه مطلب: آقایان مسئول! امید یک شهر را بر باد ندهیدانحلال، فروش امتیاز یا عدم تیمداری، هرچه هست اینکه غیبت شهرداری همدان در فصل بعدی لیگ دسته اول فوتبال فقط یک معنی دارد: بر باد رفتن آرزوهای جوانانی که هزار و یک خواب برای آینده فوتبالی خود دیده‌اند.

برگزاری اردوی استعدادیابی تیم ملی در همدان

ادامه مطلب: برگزاری اردوی استعدادیابی تیم ملی در همدانرییس هیات فوتبال همدان گفت: با هماهنگی فدراسیون فوتبال، نخستین اردوی استعدادیابی تیم ملی نوجوانان زیر ۱۶ سال در همدان برگزار شد.