هفته تلخ برای فوتبال همدان

ادامه مطلب: هفته تلخ برای فوتبال همدانفوتبال همدان در هفته جاری روزهای تلخ و سردی را سپری کرد و علاوه بر ناکامی نمایندگان استان در لیگ‌های کشوری، باشگاه پاس هم تا مرز انحلال پیش رفت.

شمارش معکوس برای انحلال پاس همدان/ وعده‌های مالی عملی نشد!

ادامه مطلب: شمارش معکوس برای انحلال پاس همدان/ وعده‌های مالی عملی نشد!قهرمان اسبق فوتبال آسیا که این روزها نفس‌های آخر خود را با کادر مدیریتی فعلی‌اش می‌کشد، در بدترین شرایط ممکن قرار دارد و فسخ قرارداد چند بازیکن به علت عدم تعهدات مالی باشگاه باعث شده این موضوع به باقی بازیکنان تیم نیز سرایت پیدا کند و اگر اتفاق مثبتی رخ ندهد تمام بازیکنان قرارداد خود را با باشگاه فسخ خواهند کرد و ثانیه‌شمار انحلال باشگاه پاس از همین لحظه آغاز می‌شود.

خرید امتیاز مرحله دوم لیگ دسته سه فوتبال کشور برای سردار زند ملایر

ادامه مطلب: خرید امتیاز مرحله دوم لیگ دسته سه فوتبال کشور برای سردار زند ملایرتیم فوتبال سردار زند ملایر که از آبان امسال به طور رسمی وارد لیگ دسته سوم فوتبال کشور شد، به‌تازگی امتیاز مرحله دوم مسابقات لیگ دسته سه را خریداری کرد تا چنانچه از صعود به مرحله بعد بازماند، با خرید این امتیاز وارد مرحله بعد مسابقات شود.

دیدار شهرداری همدان و استقلال خوزستان لغو شد

ادامه مطلب: دیدار شهرداری همدان و استقلال خوزستان لغو شدسرپرست تیم فوتبال شهرداری همدان گفت: دیدار این تیم مقابل استقلال خوزستان که قرار بود ساعت ۱۴ امروز چهارشنبه به میزبانی ورزشگاه شهید حاجی بابایی مریانج برگزار شود، با تصمیم نماینده فدراسیون لغو و به فردا پنجشنبه موکول شد.

جدال سرنوشت ساز شهرداری همدان و دریای بابل در جام حذفی فوتبال کشور

ادامه مطلب: جدال سرنوشت ساز شهرداری همدان و دریای بابل در جام حذفی فوتبال کشورمرحله یک‌شانزدهم نهایی رقابت‌های جام حذفی، امروز چهارشنبه با برگزاری هفت دیدار ادامه می‌یابد و در یکی از مهمترین بازی‌ها، شهرداری همدان میزبان دریای کاسپین بابل است.