احیای ۳۲ تیم فوتبال و فوتسال در ملایر

ادامه مطلب: احیای ۳۲ تیم فوتبال و فوتسال در ملایررئیس هیات فوتبال ملایر با اشاره به سال پر از موفقیت برای فوتبال و فوتسال ملایر گفت: امسال در مجموع ۳۲ تیم بزرگسال شهرستان در فوتسال و فوتبال احیا شده است.

نبرد تیم‌های بدون سرمربی در آخرین هفته از لیگ دسته یک فوتبال کشور

ادامه مطلب: نبرد تیم‌های بدون سرمربی در آخرین هفته از لیگ دسته یک فوتبال کشورتیم‌های شهرداری همدان و خوشه طلایی ساوه آخرین هفته از لیگ دسته یک فوتبال کشور جام آزادگان در سال جاری را بدون داشتن سرمربیان خود برگزار خواهند کرد.

تیم جوانان شهرداری از صعود باز ماند

ادامه مطلب: تیم جوانان شهرداری از صعود باز ماندتیم مس رفسنجان با وجود شکست مقابل شهرداری همدان، به لیگ برتر فوتبال جوانان باشگاه‌های کشور صعود کرد.

تداوم ناکامی های شهرداری همدان در لیگ یک فوتبال کشور

ادامه مطلب: تداوم ناکامی های شهرداری همدان در لیگ یک فوتبال کشورتیم شهرداری همدان در هفته بیست و چهارم لیگ دسته اول فوتبال کشور مقابل چادرملو اردکان تن به شکست داد.

نبرد سرنوشت ساز جوانان شهرداری همدان در یک قدمی لیگ برتر فوتبال کشور

ادامه مطلب: نبرد سرنوشت ساز جوانان شهرداری همدان در یک قدمی لیگ برتر فوتبال کشورتیم شهرداری همدان در دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ دسته اول فوتبال جوانان کشور در حالی امروز /سه شنبه/ میزبان مس رفسنجان است که پیروزی در این مسابقه با اختلاف بیش از یک گل، موجب صعود تاریخی آن‌ها به لیگ برتر می‌شود.