ماجرا‌های پاس همدان فعلا ختم به خیر شد، پاسی‌ها آماده نبرد با نفت امیدیه

b_150_100_16777215_00_images_82450729-71454972.jpgاکنون شرایط باشگاه فوتبال پاس همدان کمی بهتر شده است و تمرینات پاس روال گذشته خود را طی می کند.
از هفته نهم رقابت های فوتبال لیگ دسته دو‌م کشور و گروه ب، پاس همدان روز پنجشنبه ۳۰ بهمن ماه ساعت ۱۴:۱۵ در ورزشگاه حاجی بابایی مریانج میزبان نفت امیدیه است.
پاس همدان با ۱۱ امتیاز در جایگاه پنجم جدول قرار دارد و نفت امیدیه با ۲۰ امتیاز صدر جدول را به خود اختصاص داده و قائدتا پاسی ها شرایط سختی را برابر نفت امیدیه که مدعی صعود است تجربه خواهند کرد و علاوه بر تمام موضوعات فنی و فوتبالی حاکم بر مسابقه، پاسی ها فرصت آماده سازی محدودی داشتند و در طی این روزها درگیر حواشی عجیبی بودند.
براساس اعلام سازمان لیگ تیم فوتبال پاس همدان به دلیل بدهی های معوق به بازیکنان و مربیان از ادامه بازی ها محروم شده بود و این مساله
حتی منجر به تعطیلی تمرینات تیم شده بود که در نهایت با وساطت مهدی پاشازاده سرمربی پاس همدان و عباس صوفی رئیس هیئت فوتبال استان همدان فعلا ختم به خیر شده است.
همچنین پاسی ها امورات تست pcr پیش از بازی را پیگیری کردند و از این لحاظ هم مشکلی برای حضور در مسابقه نخواهند داشت.
عباس صوفی روز گذشته به دیدار بازیکنان باشگاه پاس رفت و سعی کرد بازیکنان را به آرامش دعوت کند و نوید بازگشت روزهای خوب و حل مشکلات مالی را داد.
همچنین اعضای تیم فوتبال نفت امیدیه در همدان حضور پیدا کرده اند و در صورت رخ ندادن شرایط نامناسب آب و هوایی بازی برگزار خواهد شد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن