معاون ورزش سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان:

تغییر کادرفنی تیم فوتبال شهرداری همدان مطرح نیست

b_150_100_16777215_00_images_phocagallery_avatars_alirezasharifi.jpgمعاون ورزش سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان گفت: در شرایط فعلی به هیچ عنوان به تغییر سرمربی و کادرفنی تیم فوتبال شهرداری همدان فکر نمی‌کنیم.
به گزارش "همدان فوتبال" و به نقل از خبرگزاری مهر، علیرضا شریفی امروز دوشنبه در نشست خبری با ورزشی‌نویسان استان همدان با اشاره به شرایط تیم فوتبال شهرداری همدان در لیگ دسته اول فوتبال کشور اظهار داشت: ما در ۶ بازی اخیر تنها یک پیروزی کسب کردیم و ۵ بازی را با شکست پشت‌سر گذاشته‌ایم و به طور قطع هیچکس از شرایط فعلی رضایت ندارد.
وی افزود: روز گذشته نشستی را جهت بررسی عملکرد تیم فوتبال شهرداری همدان با احمد جمشیدیان سرمربی تیم داشتیم.
معاون ورزش سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان با بیان اینکه تیم به بن‌بست تاکتیکی نخورده است، گفت: ما در ۲ دیدار اخیر بازی‌های خوبی را به نمایش گذاشتیم اما توپ‌های‌مان تبدیل به گل نشد و با توجه به عملکرد فنی تیم در حال حاضر تصمیمی مبنی بر تغییر کادر فنی نداریم.
شریفی خاطرنشان کرد: خود آقای جمشیدیان به ما گفت اگر در بازی‌های پیش‌رو به این نتیجه رسیدم که نمی‌توانم به تیم کمک کنم خودم استعفا خواهم داد و به باشگاه برای انتخاب سرمربی جدید کمک می‌کنم که این موضوع نشان از شخصیت بالای ایشان دارد.
وی با اشاره به حواشی اخیر پیرامون تیم فوتبال جوانان شهرداری همدان بیان کرد: ما در بازی برابر مس رفسنجان هم بازی را باختیم هم اخلاق را، متأسّفانه مربیان ما حواشی اصلی را ایجاد کرده و بازیکنان‌مان را تحریک کردند.
معاون ورزش سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان عنوان کرد: این مربیان دیگر جایگاهی در باشگاه شهرداری نخواهند داشت و به دلیل خدشه‌ای که به آبروی باشگاه فرهنگی ورزشی ما زده‌اند پیگیر شکایت هستیم.
وی با اشاره به حضور یک‌ساله خود در معاونت ورزش سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان گفت: روزی که معاونت ورزش را تحویل گرفتم از شرایط زیرساختی و مالی در شرایط خوبی نبودیم.
شریفی خاطرنشان کرد: تکمیل چمن مصنوعی باشگاه شهرداری، تعمیر و بازسازی استخر، خرید تجهیزات بدنسازی و به روز کردن تجهیزات سالن ورزشی از جمله اقداماتی بود که در بحث زیرساخت‌ها انجام دهیم.
معاون ورزش سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان با بیان اینکه بدهی‌های معاونت ورزش را به روز کردیم، بیان کرد: پرداختی که در زمان مدیریت بنده به مربیان آکادمی انجام شد در تاریخ شهرداری بی‌سابقه بوده همچنین بدهی‌های تیم فوتبال بزرگسالان شهرداری در لیگ دسته اول فوتبال کشور هم به روز شده است.
وی افزود: با تمام شرایط سخت مالی و افرایش هزینه‌ها تمام اعزام‌های تیم‌های فوتبال ما از رده نونهالان، نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان بدون کوچک‌ترین دغدغه مالی انجام شده است.
شریفی با اشاره به اجرای برنامه‌های ورزش محلات گفت: انشالله در سال ۱۴۰۲ با رویکرد جدید ورزش محلات را پیگیری خواهیم کرد و برنامه‌ریزی متعددی برای آن انجام شده است.
معاون ورزش سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان عنوان کرد: تمام اقداماتی که در معاونت ورزش انجام شده حاصل حمایت‌های شهردار، شورای اسلامی شهر، مدیران شهرداری و ریاست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان بوده و خوشحالیم که دیدگاه ورزشی در سیستم وجود دارد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن