اولیایی: آقایان ای.اف.سی، فوتبال با هوادار زنده است

b_150_100_16777215_00_images_oliaei2.jpgمدیرعامل پیشین استقلال تهران و پاس همدان گفت: مسوولان کنفدراسیون آسیا (AFC) بدانند که فوتبال باهوادار زنده است و بدون حضور آنها برگزاری مسابقات معنی ندارد.
به گزارش همدان فوتبال، سیدکاظم اولیایی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا ضمن غیرمنطقی دانستن اقدام ای.اف.سی در سلب میزبانی از نمایندگان فوتبال همدان در باشگاه های آسیا اظهار داشت: هواداران بزرگترین سرمایه باشگاه ها به شمار می روند و با این تصمیم نادرست، به طور قطع نمایندگان کشورمان در مسیر منافع ملی قرار نخواهند داشت.
وی اضافه کرد: انتظار جامعه فوتبال در این است که حوزه ستادی ورزش در دفاع از حق نمایندگان کشورمان، توانمندی خود را در عرصه بین الملل به ثابت کند و اجازه ندهد این تصمیم عملیاتی شود.
اولیایی خاطرنشان کرد: در مقابل این تصمیم، عرق ملی همه فوتبال کشور مطرح است که برای حمایت از حقوق نمایندگان کشورمان برابر اقدام غیرمنطقی ای.اف.سی دفاع خواهند کرد.
مدیرعامل سابق استقلال تهران، رفتار فدراسیون فوتبال کویت را نوعی گربه رقصانی برای کشورهای عربی خواند و گفت: کویتی ها فراموش کرده اند که در جنگ صدام به این کشور، ما به آنها پناه دادیم.
وی افزود: در آن زمان حتی طبقه ای از باشگاه استقلال را برای میهمانوازی از کویتی ها که به واسطه عباس سرخاب مهاجم وقت آبی ها به تهران عزیمت کردند، اختصاص دادیم.
اولیایی خاطرنشان کرد: بسیاری از کویتی ها نیز به دلیل نا امن شدن کشورشان در حمله صدام با استقبال و میهمانوازی ایرانیان به کشورمان پناه آوردند.
وی افزود: حالا این کشور ادعای ناامنی ایران را می کند و این نهایت بی معرفتی است.
این پیشکسوت فوتبال همدان یادآور شد: حتی در گذشته کشتی گیران مطرح آمریکایی با پرچم کشورشان در ایران مسابقه دادند و همواره مورد تشویق تماشاگران قرار گرفتند و تمام مسابقات تاکنون در نهایت امنیت و آرامش به میزبانی کشورمان برگزار شده است.
وی بیان کرد: در دفاع از حقوق فوتبال کشورمان بحث استقلال و پرسپولیس نیست و همه در یک مسیر قرار دارند.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن