لیگ قهرمانان: فوق‌ستاره‌ها به ایران نمی‌آیند!

b_150_100_16777215_00_images_phocagallery_4z3yk1xx.jpgبرخلاف تمام اخبار قبلی و وعده و وعیدهای داده شده، به نظر می رسد که باز هم تقابل تیم های ایرانی و عربستانی در کشور ثالث برگزار می شود.
به گزارش "همدان فوتبال"، و به نقل از ورزش سه، قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا پنج شنبه هفته قبل برگزار شد که هر سه نماینده ایران با باشگاه های پرقدرت عربستانی همگروه شدند. چند روز قبل از آن، عنوان شده بود که پس از دیدار روسای فدراسیون فوتبال دو کشور، مسئله برگزاری بازی در زمین بی طرف منتفی شده و تیم های ایرانی و سعودی در زمین یکدیگر به میدان خواهند رفت.
اما با برگزاری مراسم قرعه کشی و تقابل رونالدو، نیمار و بنزما با تیم های ایرانی، به یکباره همه چیز تغییر کرد و ابتدا عنوان شد به دلیل مسائل مربوط به VAR، استادیوم های ایران توانایی میزبانی از بازی های خانگی را ندارند و پس از آنکه AFC مدعی شد شخصا تجهیزات کمک داور ویدیویی را وارد کشور می کند، بحث مربوط به تنش های سیاسی قدیمی بین ایران و عربستانی به میان آمد تا مکان تقابل نمایندگان دو کشور، یکبار دیگر در هاله ای از ابهام قرار بگیرد.
وب سایت فوتی رنکینگز که موثق ترین اخبار پیرامون لیگ قهرمانان آسیا را به نقل از مدیران AFC منتشر می کند، صبح امروز اعلام کرد که علت عدم میزبانی پرسپولیس از النصر در تهران، ارتباطی به پست اینستاگرامی این باشگاه علیه گوای هند ندارد و به دلیل مسائل سیاسی میان ایران و عربستان، تقابل های نمایندگان دو کشور در زمین بی طرف برگزار می شود.
حالا عکاظ که یکی از روزنامه های معروف و موثق عربستانی است، در شماره امروز خود مدعی شده است که دیدار های میان باشگاه های عربستانی و ایرانی در زمین بی طرف برگزار می شود. خبری که روز گذشته نیز الریاضیة آن را منتشر کرده بود و حتی این روزنامه اعلام کرد که النصر برای میزبانی از پرسپولیس، استادیوم آل مکتوم امارات را انتخاب کرده است.
عکاظ در خبر اختصاصی خود و به نقل از منابع موثق و آگاه نوشته است که کنفدراسیون فوتبال آسیا به زودی تصمیم خود درخصوص تقابل میان تیم های عربستانی و ایرانی در لیگ قهرمانان 2023 را اعلام می کند جایی تمام بازی های نمایندگان دو کشور در زمین بی طرف برگزار می شود.
منابع عکاظ فاش کردند که النصر، استادیوم آل مکتوم امارات را برای میزبانی از پرسپولیس انتخاب کرده است، در حالی که الهلال و الاتحاد در قطر به میدان خواهند رفت. آبی های ریاض که نیمار را به عنوان بمب تابستانی به خدمت گرفته اند، با نساجی در یک گروه قرار دارند و ببرهای شهر جده که فصل گذشته قهرمان عربستان شدند، سپاهان را در گروه خود می بینند.
عکاظ در بخش پایانی گزارش خود مدعی شده که فدراسیون فوتبال ایران به سه باشگاه پرسپولیس، سپاهان و نساجی پیشنهاد داده است که ورزشگاه های بی طرف خود در امارات را انتخاب کنند. بدین ترتیب رویای حضور رونالدو، نیمار، بنزما و دیگر ستاره های مطرح اروپایی که راهی سه تیم بزرگ عربستان شده اند، به باد رفت.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن