شورای شهر با تمام توان از تیم فوتبال شهرداری همدان حمایت می‌کند

b_150_100_16777215_00_images_157177102179581816218762495988018710550.jpgنایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان گفت: تیم فوتبال شهرداری همدان امید جوانان و نوجوانان شهر بوده و امسال شورای شهر با تمام توان از این تیم حمایت خواهد کرد.
ابراهیم مولوی با اشاره به حمایت قاطع از این تیم اظهار داشت: بنده خودم قبل از سال 65 که در عملیات کربلای 5 مجروح شوم در تیم منتخب جوانان استان همدان زیرنظر محمد بهگندم فوتبال بازی می‌کردم و از علاقه‌مندان به این رشته ورزشی هستم.
وی افزود: رشته فوتبال می‌تواند شور و نشاط خاصی را در میان جوانان و نوجوانان شهر ایجاد کند و این رشته یکی پرطرفدارترین ورزش‌ها در جهان است.
نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان با بیان اینکه شورای اسلامی شهر حامی تیم فوتبال شهرداری است، گفت:تمام تلاش‌مان را انجام می‌دهیم تا در این فصل تیم فوتبال شهرداری از نظر مالی فصل بدون دغدغه‌ای را پشت‌سر بگذارد و تعهدات مالی تیم به موقع پرداخت شود.
مولوی خاطرنشان کرد: شورای شهر، مدیریت شهری و شهردار همه به اتفاق حامی تیم فوتبال شهرداری همدان هستند و تمام امکانات و حمایت‌ها از این تیم صورت خواهد گرفت.
وی با اشاره به لزوم نتیجه‌گیری تیم فوتبال شهرداری همدان بیان کرد: انتظار این را هم داریم که بازیکنان در حد توان خود دز زمین مسابقه برای کسب بهترین نتایج بجگند.
نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان عنوان کرد: امیدواریم در پایان فصل بتوانیم جشن صعود مفصلی را به لیگ دسته اول فوتبال کشور بگیریم تا با حضور این تیم در دسته بالاتر امید و انگیزه بیشتری در جوانان و نوجوانان شهر ایجاد شود.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن