مدیر عامل اسبق تیم فوتبال پاس همدان:

کسانی را بر تیم سوار کردند که از فوتبال سررشته ای نداشتند

b_150_100_16777215_00_images_stories_ramezani-abdolhamid.jpgمدیر عامل اسبق تیم فوتبال پاس همدان با بیان اینکه با سقوط پاس به لیگ دسته، گویا فرزندم پرپر شد، گفت: کسانی را بر تیم سوار کردند که از تیم داری چیز چندانی نمی دانستند.

به گزارش "همدان فوتبال"، عبدالحمید رمضانی در گفت و گو با خبرنگار همدان ورزش و با بغضی در گلو با بیان اینکه من در مکتب افرادی چون یاوری و شاهرخی درس پس دادم، گفت: هم اینک که با شما صحبت می کنم گویا که فرزندم پرپر شده است.

وی با تأکید بر اینکه خودم را یک پاسی می دانم و خدا از کسانی که با بی برنامگی و بی تدبیری کار تیم را به اینجا کشاندند نگذرد، اظهار کرد: کسانی را بر تیم سوار کردند که از تیم داری چیز چندانی نمی دانستند، ابتدا یک ساختمان ساز و بنا و در آخر هم یک آهن فروش را.

مدیر عامل اسبق تیم فوتبال پاس همدان افزود:  یکی نبود بگوید برادر من زمانی که کاری بلد نیستید به کاردان بسپارید چرا با قدمت فوتبال ایران بازی کردید؟ یکی هم نیست بگوید که یدی و عظیمی و عزیزی و امثال آن ها چه ارتباطی به پاس دارند؟و با چه سابقه ای به این تیم وارد شدند ؟ کدام لابی باعث شد اینها به تیم ورود کنند ؟

رمضانی تصریح کرد: تاسف می خورم برای اهالی ورزش همدان برای همه از خبرنگار این شهر گرفته تا کسانی که در راس ورزش هستند .

وی عنوان کرد: روز نخستی که من وارد همدان شدم به دنبال روزنامه با محتویات اخبار ورزشی بودم، بعد از جستجو از چندین دکه چیزی عادیم نشد تا با سوال کردن متوجه شدم تمام شده و روزنامه فروش گفت از وقتی که پاس به همدان آمده یک دانه روزنامه ورزشی نمی ماند، درحقیقت این تیم از دکه فروش گرفته تا بسیاری دیگر، برای همدان زمینه ایجاد اشتغال را فراهم کرده بود.

مدیر عامل اسبق تیم فوتبال پاس همدان اظهار کرد: از ساعت 2 بعدازظهر تا کنون آرام و قرار نداشته تا جایی که حتی از آرامش بخش استفاده کرده ام و باید گفت تاریخ فوتبال ایران را نابود کردند.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن