مدافع پرسپولیس: آکادمی شهید هادی استعدادهای نقاط محروم را شکوفا می‌کند

b_150_100_16777215_00_images_157177102179581816218762495988018710550.jpgمدافع پرسپولیس تهران گفت: با تشکیل آکادمی فوتبال شهید ابراهیم هادی به دنبال شناسایی و کشف استعدادهای فوتبال و پرورش آن‌ها در مسیر موفقیت به ویژه در نقاط محروم و کم برخوردار هستیم.
محمد انصاری اظهار داشت: کشورمان سرشار از استعدادهای فوتبال است و با تشکیل آکادمی شهید هادی این فرصت را برای مستعدان و نخبه‌هایی که زمینه لازم برای حضور در این عرصه را نداشته‌اند، فراهم ساخته است.
وی بیان کرد: پنج سال از فعالیت این آکادمی سپری می‌شود و هم اکنون در حال استعدادیابی در اطراف تهران هستیم و هدف ما ادامه این مسیر در نقاط محروم و کم برخوردار کشور است.
انصاری با قدردانی از میزبانی همدان در اردوی تدارکاتی آکادمی شهید هادی گفت: اردوی خوبی را در همدان سپری کردیم و از حمایت‌هایی که در این شهر شد، قدردانی می‌کنم.
مدیر آکادمی شهید هادی اظهار داشت: هم اکنون نیز شرایط حضور در لیگ دسته دوم تهران برای ۲ رده سنی نونهالان و نوجوانان را مهیا ساخته‌ایم.
وی افزود: آکادمی شهید هادی با هزینه شخصی اداره می‌شود و اگر بازیکنی بالاتر از سطح تیم باشد، با ارتباطاتی که بین سایر باشگاه‌های مطرح کشور داریم، برای تست گیری معرفی می‌کنیم.
انصاری با تاکید بر اینکه نامگذاری این آکادمی فوتبال به نام شهید ابراهیم هادی گفت: شهید هادی از شهدای ورزشکار دفاع مقدس است و معتقدم همه باید با فرهنگ، سیره و اخلاق این شهدای گرانقدر آشنا شوند.
وی بیان کرد: ارادت خاصی به شهید هادی دارم و معتقدم باید قهرمانان واقعی کشور را به بازیکنان پایه معرفی کنیم.
تیم شهید هادی برای انجام اردویی تدارکاتی به مدیریت محمد انصاری مدافع پرسپولیس تهران به همدان سفر کرده بود.
حضور بازیکنان این آکادمی و برگزاری ۲ دیدار دوستانه در همدان با استقبال فوتبالدوستان همدانی همراه شد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن