مربی شهرداری همدان:

انتقادها از نتیجه نگرفتن را می پذیرم

b_150_100_16777215_00_images_phocagallery_avatars_alighorbani.jpgمربی تیم فوتبال شهرداری همدان گفت: انتقادهای مطرح شده از نتیجه نگرفتن تیم را به جان می‌خریم هر چند در ۲ بازی گذشته مستحق باخت نبودیم.
به گزارش "همدان فوتبال"، علی قربانی روز یکشنبه در گفت وگو باخبرنگار ایرنا اظهار داشت: به هر حال همه دوست دارند به نتیجه لازم دست یابند و اعضای تیم نیز همه تلاش خود را بکار می‌گیرند اما روزهای بدی را سپری می‌کنیم و عملکرد بازیکنان ما آنطور که انتظار داریم، پیش نمی‌رود.
وی اضافه کرد: استرس بازیکنان مهمترین دلیل در روند بازی آن‌ها در زمین است و باعث شده توپ‌ها به گل تبدیل نشود و این اتفاق‌ها شرایط ما را بدتر کند.
قربانی ادامه داد: در ۲ بازی قبلی حق ما نه تنها باخت نبود بلکه باید به برتری دست می‌یافتیم و نتوانستیم از موقعیت‌ها به نحو احسن استفاده کنیم.
مربی تیم فوتبال شهرداری همدان با اشاره به اینکه دوره بحران برای هر تیمی ایجاد می‌شود و هیچ یک از تیم‌ها از این وضعیت مبرا نیستند، گفت: همه مربیان در مقطعی درگیر بحران در نتیجه گیری می‌شوند و باید بتوانیم هرچه سریعتر از این شرایط خارج شویم.
وی افزود: خوشبختانه در نیم فصل اول توانستیم امتیازهای لازم را جمع کنیم تا دچار دغدغه وحشتناک از این شرایط بحرانی نباشیم و اطمینان می‌دهم با تلاش بیشتر و ریکاوری روحی روانی بازیکنان، شرایط را تغییر خواهیم داد.
وی بیان کرد: به منتقدان حق می‌دهیم چرا که نتایج خوبی در این هفته‌ها کسب نکردیم اما به طور قطع از این شرایط خارج خواهیم شد و تا زمانیکه در خدمت تیم شهرداری باشیم، با تمام توان برای نتیجه گیری تلاش خواهیم کرد.
مربی شهرداری همدان خاطرنشان کرد: همین مجموعه تیم در نیم فصل اول شرایط خوبی را سپری کرد و نتایج مطلوب حاصل شد و باید با دور کردن استرس از بازیکنان، وضعیت نتیجه گیری تیم را مطلوب کنیم.
وی افزود: روند بازی‌های تیم شهرداری همدان با این شکل ادامه پیدا نخواهد کرد و به دور از هرگونه کم کاری، اوضاع را تغییر خواهیم داد.
تیم شهرداری همدان در پنج بازی گذشته خود در لیگ دسته اول فوتبال کشور صاحب یک برد و چهار شکست شده است.
ناکامی شهرداری در نتیجه گیری با انتقاد گسترده رسانه‌ها و هواداران مواجه شده و واکنش‌هایی را به دنبال داشته است.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن