۲ بانوی فوتبالیست همدانی برای تورنمنت فوتبال کافا انتخاب شدند

b_150_100_16777215_00_images_phocagallery_avatars_zanan.jpgدبیر هیات فوتبال همدان گفت: ۲ بانوی مستعد فوتبال همدان از سوی کادر فنی تیم ملی زیر ۱۷ سال دختران کشورمان برای حضور در تورنمنت بین المللی "کافا" انتخاب شدند.
به گزارش "همدان فوتبال"، علیرضا بلالی روز پنجشنبه در گفت وگو باخبرنگار ایرنا اظهار داشت: شادی مهینی سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان، اسامی بازیکنان اعزامی به تورنمنت فوتبال کافا را اعلام کرد که در فهرست نهایی بیتا خزایی، آتنا توفیق از همدان حضور دارند.
وی اضافه کرد: مسابقات فوتبال زیر ۱۷ سال دختران منطقه آسیای مرکزی (کافا) از روز یکشنبه ۲۱ اسفندماه و به میزبانی تاجیکستان آغاز می‌شود.
بلالی افزود: ملی پوشان کشورمان در این دوره از مسابقات به مصاف حریفانی از کشورهای تاجیکستان، ازبکستان و قرقیزستان می‌روند.
۲ بانوی فوتبالیست همدانی برای تورنمنت فوتبال کافا انتخاب شدند
وی ادامه داد: مسابقات زیر ۱۷ سال دختران کافا با حضور تیم‌های تاجیکستان، ایران، ازبکستان و قرقیزستان از ۲۱ تا ۲۶ اسفندماه جاری به میزبانی تاجیکستان در شهر دوشنبه برگزار می‌شود و ملی پوشان کشورمان امروز عازم این مسابقات شدند.
وی خاطرنشان کرد: هر ۲ بانوی همدانی حاضر در اردوی تیم ملی محصول شناسایی و پرورش استعدادهای فوتبال در استان همدان هستند که قطع به یقین آینده درخشانی در این رشته خواهند داشت.
استان همدان دارای نزدیک به یک هزار فوتبالیست و فوتسالیست در بخش بانوان است.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن