سرمربی شهرداری همدان:

اشتباه داور در نتیجه بازی مقابل چوکا تالش تاثیرگذار بود

b_150_100_16777215_00_images_phocagallery_avatars_JAMSHIDI.jpgسرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان گفت: اشتباه داور در نتیجه بازی مقابل چوکا تالش بسیار تاثیرگذار بود و به هیچ عنوان تصمیم او در اعلام پنالتی به سود حریف را قبول ندارم.
به گزارش "همدان فوتبال"، احمد جمشیدیان در گفت وگو باخبرنگار ایرنا اظهار داشت: اعتراض ما به این صحنه به حق بود و معتقدم داور در حد و اندازه این بازی نبود.
وی بیان کرد: قبل از بازی این هفته بارها به خداداد افشاریان رییس کمیته داوران فدراسیون در خصوص انتخاب داور باتجربه برای این بازی تذکر دادم اما مشکلی حل نشد.
وی اضافه کرد: داور هم برای تیم حریف که عقب بود و هم در زمانی که بازی به تساوی رسید، عملکرد خوبی ارایه نداد و صحنه پنالتی را هرگز قبول نمی‌کنم.
سرمربی تیم شهرداری همدان با اشاره به شرایط فنی بازی گفت: بازی با چوکا یکی از بهترین مسابقات این فصل لیگ یک بود و بارها ۲ تیم می‌توانستند بازی را برنده شوند.
جمشیدیان حاشیه‌های ایجاد شده در بازی مقابل چوکا را طبیعی دانست و ادامه داد: چوکا با جهانبخش جعفری بسیار متحول شده و تیم خوبی را شاهد بودیم و امیدوارم در لیگ یک باقی بماند.
وی خاطرنشان کرد: از عملکرد شاگردانم رضایت دارم و در این بازی بسیار پربرخورد چند بازیکن ما با مصدومیت مواجه شدند و به نظرم داور هم عملکرد خوبی ارایه نداد و کیفیت لازم را نداشت.
تیم شهرداری همدان در هفته بیست و پنجم لیگ دسته اول فوتبال کشور مقابل چوکا تالش به تساوی ۲ بر ۲ دست یافت تا رتبه یازدهم خود در جدول رده‌بندی را حفظ کند.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن