نمایندگان همدان سقوط کردند!

b_150_100_16777215_00_images_157177102179581816218762495988018710550.jpgتیم شهرداری همدان در هفته نهم لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور با کسب تساوی مقابل شهرداری تبریز به رکورد شکست ناپذیری خود در هشت هفته گذشته این رقابت ها ادامه داد.

* نمای کلی:

گل: حسین قره داغی دقیقه 65 برای تیم شهرداری تبریز، مجید شعبانی دقیقه 96 برای شهرداری همدان

داور: رضوان سرشار

کمک ها: مسلم رحیم خانی و مهدی نورمحمدی

ترکیب تیم شهرداری در این دیدار را داوود اژدری، مجید شعبانی، علیرضا شاهسوند، حامد بختیاری، پیمان حشمتی، رسول رضایی(از دقیقه 77- حسین زرین چنگ)، رضا کوهی (از دقیقه 81- صادق بوستانی)، کاظم صالحی، محمد مهدی عسگری، محسن وفایی (از دقیقه 75- مصطفی قیصری)، تیمور شکری تشکیل دادند.

سرمربی: هادی گل محمدی

تیم شهرداری تبریز در این دیدار با ترکیب حسن زهرایی، حسین فلاحیان، اکبر صفرزاده، توحید قوجایی، شیرزاد فرید، حسین قره داغی (از دقیقه 80- علی پورمحمد)، علیرضا استواری، بابک نوین (از دقیقه 89– امیر خدایی)، جعفر برزگر، رسول پیرزاده (از دقیقه 93- رضا نجاری) و علی محمدی به میدان رفت.

سرمربی: میرعلی صالحی پناهی

* شرح گل ها:

دقیقه 65- پاس عمقی رسول پیرزاده باعث موقعیت مناسب برای حسین قره داغی مهاجم شهرداری تبریز شد و این بازیکن توانست برخلاف جریان بازی گل برتری تیمش را به ثمر برساند.

دقیقه 96- در حالی که سرمربی شهرداری همدان سربه زمین برداشته بود و نا امیدانه باور شکست تیمش را داشت، سانتر زیبای حامد بختیاری و ضربه سر تماشایی مجید شعبانی گل تساوی بخش میزبان را به ارمغان آورد.

* شرح نیمه اول

شاگردان هادی گل محمدی در تیم شهرداری همدان شروع طوفانی در نیمه نخست داشتند و با استفاده از جناحین بویژه سمت چپ حریف بارها موقعیت های گلزنی ایجاد کرد که البته تعلل مهاجمان این تیم در ضربه های نهایی سبب شد تا نتوانند به گل برسند.

تیم شهرداری تبریز نیز با شناخت از شیوه بازی نماینده همدان به ارایه بازی تدافعی ، دل به ضدحملات دادند و البته هوشیاری هافبک ها و مدافعان شهرداری اجازه فرصت طلبی به مهاجمان سرعتی و جوان حریف نداد.

البته مدافعان بلند قامت شهرداری تبریز نیز اجازه بازی هوایی را به شاگردان گل محمدی ندادند و با این حال شهرداری چی ها اصرار به راه انداختن رسول رضایی از جناح راست و موقعیت سازی برای مهاجمان بودند.

شهرداری در واپسین دقایق نیمه اول چند موقعیت گلزنی داشت که به ثمر نرسید تا نگاه همه به نیمه دوم باشد.

* شرح نیمه دوم

پیش بینی های برخی اهالی فوتبال نسبت به تیم شهرداری در نیمه دوم دست از آب درآمد. شهرداری از ابتدای نیمه دوم به آب و آتش زد اما فرصت های گلزنی را براحتی از دست داد تا نشان دهد مهاجمان این تیم گلنزن هستند.

از دقیقه 60 به بعد نیز افت جسمانی بازیکنان شهرداری همدان مشهود بود و همین مساله باعث دریافت گل آنها شد.

از این دقیقه به بعد شاگردان گل محمدی نای دوندگی نداشتند و اصرار آنها برای راه انداختی مهدی عسگری سبب شد تا نه تنها این بازیکن خسته شود، بلکه جناح راست شهرداری همدان نیز از کار بیفتد.

افت جسمی تیم شهرداری و ضدحملات تند و تیز شهرداری تبریز در حالی که نزدیک بود نتیجه دلخواه این تیم آذری را رقم بزند اما امیدواری شاگردان گل محمدی سبب شد علی رغم اینکه جان حرکت نداشتند ، در ثانیه های پایانی گل تساوی بخش را به ثمر برسانند.

* اتفاق ویژه: برخی از نامزدهای ثبت نام کننده در انتخابات ریاست هیات فوتبال همدان در ورزشگاه حضور داشتند. محمد قدیمی معاون فرهنگی شهرداری و رئیس هیات مدیره سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان نیز پس از مدت ها در بازی های تیم شهرداری آفتابی شد! البته در هوایی ابری و بارانی.

* حاشیه نگاری

500 تماشاگر از نزدیک نظاره گر این بازی بودند.

میرعلی صالحی پناهی سرمربی شهردار تبریز از همان دقایق ابتدایی بازی خواستار خروج هواداران از سکوهای پشت دروازه تیمش شد.

بارش باران باعث لغزندگی زمین بازی و تکل های خطرناک از دو تیم شد.

میثم زمانی به دلیل مصدومیت و هادی بلوری به دلیل سرماخوردگی در این بازی حضور داشت.

رسول پیرزاده هافبک فصل قبل پاس همدان در ترکیب تیم شهرداری تبریز در این بازی به میدان رفت.

حمید پروا مدافع توانمند شهرداری همدان به دلیل محرومیت در این مسابقه غایب بود.

شهرداری تبریز برای دومین بار در فصل جاری به همدان سفر کرده بود و بازهم نتوانست دست پر بازگردد. این تیم در هفته سوم در همدان مقابل پاس شکست خورده بود.

اعتراض شدید دو تیم به کادر داوری بویژه داور وسط این بازی در طول 90 دقیقه ادامه داشت به طوریکه پس از پایان بازی نیز کادر فنی تیم شهرداری تبریز به سمت داوران یورش بردند.

اشتباهات داوری همچنین باعث سردادن شعار از سوی تماشاگران نیز شد.

محمد قدیمی معاون فرهنگی شهردار و رئیس هیات مدیره سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان پس از مدت ها در بازی های تیم شهرداری ظاهر شد و از نزدیک نظاره گر عملکرد تیمش بود.

امیرحسین اسکندریان مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان پاداش در نظر گرفته به عوامل تیمش را پس از پایان بازی پرداخت کرد.

** سقوط یک پله ای پاس!

پاس همدان نیز با تساوی مقابل آلومینیوم هرمزگان 15 امتیازی شد و با این حال با یک پله سقوط به رده چهارم جدول رفت.

این بازی به تساوی بدون گل انجامید.

شهرداری همدان با تساوی مقابل شهرداری تبریز به رده پنجم سقوط کرد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن