باخت پاس همدان بازی مقابل فولاد هرمزگان

ادامه مطلب: باخت پاس همدان بازی مقابل فولاد هرمزگان در هفته اول لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور تیم پاس همدان به مصاف تیم فولاد هرمزگان رفت و بازی را واگذار کرد.

شهرداری همدان- شمس آذر قزوین؛ جدال حساس بالانشینان لیگ یک فوتبال کشور

ادامه مطلب: شهرداری همدان- شمس آذر قزوین؛ جدال حساس بالانشینان لیگ یک فوتبال کشورتیم‌های شهرداری همدان و شمس آذر قزوین در حالی عصر امروز /سه شنبه/ در هفته پنجم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور به مصاف هم می‌روند که جدال حساس و سرنوشت ساز را بین ۲ تیم بالانشین لیگ یک شاهد خواهیم بود.

برتری شهرداری همدان مقابل ون پارس اصفهان در لیگ دسته اول فوتبال کشور

ادامه مطلب: برتری شهرداری همدان مقابل ون پارس اصفهان در لیگ دسته اول فوتبال کشورتیم شهرداری همدان در هفته دوم لیگ دسته اول فوتبال کشور مقابل ون پارس اصفهان به برتری دست یافت.

لیگ دسته یک کشور/ جشنواره گل شهرداری همدان مقابل امیدوحدت خراسان

ادامه مطلب: لیگ دسته یک کشور/ جشنواره گل شهرداری همدان مقابل امیدوحدت خراسانتیم شهرداری همدان در هفته چهارم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور مقابل امیدوحدت خراسان به پیروزی پرگل هفت بر صفر دست یافت.

شورای شهر به بقای تیم فوتبال شهرداری همدان رای مثبت داد

ادامه مطلب: شورای شهر به بقای تیم فوتبال شهرداری همدان رای مثبت داداعضای شورای اسلامی شهر همدان خواهان ایجاد ساختاری منظم و مستقل در تیم فوتبال شهرداری همدان شدند و با موافقت اکثریت اعضاء شورای شهر، تیم فوتبال شهرداری همدان به فعالیت خود در لیگ یک فوتبال کشور ادامه خواهد داد؛ اهالی فوتبال و ورزشی‌نویسان در این روزها خواهان تشکیل جلسه تجدیدنظر شده بودند که با موافقت اعضای شورای شهر همراه شد و لایحه جدید سازمان شهرداری مورد تایید شورای شهر قرار گرفت.
به گزارش "همدان فوتبال" و به نقل از ایسنا، در صحن علنی شورای اسلامی شهر همدان، لایحه ارسالی شهرداری مورد تایید اعضای شورا قرار گرفت و با کسب حداکثر آرا، شهرداری به تیم‌داری در لیگ دسته اول فوتبال کشور با نظمی بیشتر ادامه خواهد داد و دارای ساختاری مستقل مبتنی بر درآمدزایی خواهد شد.
ساختارمند شدن باشگاه ورزشی شهرداری به این تیم کمک خواهد کرد تا از امکانات و اماکن ورزشی که در اختیار دارد استفاده کند و با استفاده از مفاد قانونی موجود و موارد درآمدزایی لیگ یک به استقلال مالی برسد و بودجه کم‌تری از شهرداری دریافت کند.
سعید حاجی بابایی، اکبر کاووسی، سعید نظری، سعید شهابی‌نیا، حمید بادامی‌نجات، محمود مسگریان، علی رحیمی‌فر به بقای تیم فوتبال شهرداری رای مثبت دادند و ناصر صفری‌افلاکی، مهدی حیدری و مرتضی کرباسیان مخالف تیم‌داری شهرداری بودند که در نهایت اعضای شورای اسلامی شهر همدان خواهان ایجاد ساختاری منظم و مستقل در تیم فوتبال شهرداری همدان شدند و با موافقت اکثریت اعضاء شورای شهر، تیم فوتبال شهرداری همدان به فعالیت خود در لیگ یک فوتبال کشور با قدرت ادامه خواهد داد.
این جلسه در حالی برگزار شد که در جلسه قبلی موافقت اعضا به حد نصاب نرسیده بود و با توجه به ارسال لایحه‌ای جدید از سوی شهرداری و مخالفت شدید اهالی فوتبال و ورزشی‌نویسان در فضای رسانه‌ای و مجازی با تصمیم قبلی شورا مبنی بر انحلال تیم شهرداری، اعضای شورای شهر خواهان تشکیل جلسه‌ای جدید شدند و با بیان این‌که تجدید نظری در این زمینه صورت خواهد گرفت این جلسه برگزار شد که در نهایت این نتیجه موجب رضایت اهالی فوتبال استان همدان شد.