کنفدراسیون در لیگ قهرمانان مردود شد؛ فوتبال آسیا مبتلا به ویروس AFC

ادامه مطلب: کنفدراسیون در لیگ قهرمانان مردود شد؛ فوتبال آسیا مبتلا به ویروس AFC کنفدراسیون فوتبال آسیا(AFC) بار دیگر در یک رویداد بین‌المللی دیگر نشان داد که ضعف‌های فراوانی دارد و بزرگترین عامل عدم پیشرفت فوتبال در قاره کهن به حساب می‌آید.

پاس همدان به دنبال انتقام از قعرنشین لیگ ۲

ادامه مطلب: پاس همدان به دنبال انتقام از قعرنشین لیگ ۲ هفته هفدهم رقابت‌های گروه ب لیگ دسته دوم فوتبال کشور در شرایطی روز پنجشنبه(فردا) با برگزاری هفت دیدار در شهرهای مختلف پیگیری می‌شود که پاسی‌ها در همدان میزبان میلادمهر قعرنشین هستند.

مسیر دشوار فوتبال همدان برای صعود تاریخی به لیگ یک

ادامه مطلب: مسیر دشوار فوتبال همدان برای صعود تاریخی به لیگ یکنمایندگان فوتبال همدان سال هاست که در رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال کشور حضور دارند و به رغم تلاش در این سال ها برای کسب عناوین برتر، همچنان در صعود به لیگ های بالاتر ناکام مانده اند.

نبرد دشوار نمایندگان فوتبال همدان با قعرنشینان لیگ ۲

 ادامه مطلب: نبرد دشوار نمایندگان فوتبال همدان با قعرنشینان لیگ ۲هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال کشور در حالی فردا /شنبه/ در شهرهای مختلف برگزار می‌شود که نمایندگان همدان جدال سرنوشت ساز برابر حریفان قعرنشین خود دارند.

تولیدی نساجی، پارچه سیاه ست امروز! | برای نادری که نام و نشان فوتبال قائمشهر بود

ادامه مطلب: تولیدی نساجی، پارچه سیاه ست امروز! | برای نادری که نام و نشان فوتبال قائمشهر بودنادر دست نشان، سرمربی و کاپیتان اسبق نساجی، ستاره مازندران در لیگ قدس، قهرمان و آقای گل جام قائد اعظم پاکستان که سابقه هدایت نساجی، پگاه، نفت آبادان، نفت تهران، استیل آذین، سپیدرود، مس کرمان، ملوان بندرانزلی، ماشین سازی تبریز، خونه به خونه و رایکا بابل و ... را داشت، بر اثر ابتلا به ویروس کرونا درگذشت. این خبر برای فوتبالدوستان در سراسر ایران تلخ است اما برای مردم قائمشهر تلخی بیشتری دارد. نادری که دیگر در خیابان های شهر قدم نخواهد زد، ساکن همیشگی قلب فوتبالدوستان شهر خسته است...