شهرداری همدان- شاهین بوشهر؛ نبرد برای بازگشت به کورس مدعیان

ادامه مطلب: شهرداری همدان- شاهین بوشهر؛ نبرد برای بازگشت به کورس مدعیان تیم شهرداری همدان در شرایطی فردا /شنبه/ در هفته چهارم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور میزبان شاهین بوشهر است که برای بازگشت به کورس مدعیان چاره‌ای جز پیروزی ندارد.

مصاف شهرداری همدان با زخم خورده لیگ برتر فوتبال کشور

ادامه مطلب: مصاف شهرداری همدان با زخم خورده لیگ برتر فوتبال کشورتیم شهرداری همدان در شرایطی نخستین حضور در لیگ دسته اول فوتبال کشور را تجربه می‌کند که باید در هفته نخست مسابقات به مصاف تیم ماشین‌سازی تبریز که امسال از لیگ برتر سقوط کرد، برود.

فیفا: ایران-کره‌جنوبی؛ نبردی حیاتی در مسیر رسیدن به قطر

ادامه مطلب: فیفا: ایران-کره‌جنوبی؛ نبردی حیاتی در مسیر رسیدن به قطرتارنمای فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) در آستانه آغاز هفته سوم مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در آسیا، از دیدار ایران و کره‌جنوبی به عنوان «نبرد حیاتی» یاد کرد.

رویای سراب شده

ادامه مطلب: رویای سراب شده شکست تیم ملی فوتبال امارات برابر ایران باعث شد تا روزنامه اماراتی انتقادات شدیدی به سرمربی هلندی این تیم داشته باشد.

ادامه مطلب: رویای سراب شده

پاس همدان؛ از شایعه خرید امتیاز تا حاشیه‌های مجازی

ادامه مطلب: پاس همدان؛ از شایعه خرید امتیاز تا حاشیه‌های مجازیحواشی در دنیای حرفه‌ای ورزش هر چند چاشنی تلخ و شیرین به شمار می‌رود اما این گونه حواشی برای تیم فوتبال پاس که بیش از یک دهه به همدان انتقال یافته، همواره ناخوشایند بوده است.