مظفری: عملکرد تیم داوری شهرآورد بسیار دقیق و منطقی بود

ادامه مطلب: مظفری: عملکرد تیم داوری شهرآورد بسیار دقیق و منطقی بودپیشکسوت و کارشناس داوری گفت: عملکرد تیم داوری شهرآورد نود و سوم بسیار خوب، دقیق و منطقی بود و به آنها تبریک می‌گویم.

پیام حیدری قاضی دربی 93 شد

ادامه مطلب: پیام حیدری قاضی دربی 93 شدرییس دپارتمان داوری در خصوص قضاوت شهرآورد پایتخت در جام حذفی گفت: کمیته صیانت از مسابقات فدراسیون فوتبال، با حضور کرمانشاهی مخالفت کرد و حالا زیرکمیته چیدمان با تاکید بر تغییر محمدحسین زاهدی‌فر، «پیام حیدری» را به‌عنوان داور دشهرآورد انتخاب کرده است.

داور همدانی برای قضاوت در کاپ آسیا انتخاب شد

ادامه مطلب: داور همدانی برای قضاوت در کاپ آسیا انتخاب شددبیر هیات فوتبال همدان گفت: داور مطرح این استان برای قضاوت در مسابقات فوتبال باشگاهی کاپ آسیا انتخاب شد.

وقتی دپارتمان و کمیته داوران چیدمان داوری را رعایت نمی کنند/ داور از شهر ری برای بازی بچه شهر ری؟

ادامه مطلب: وقتی دپارتمان و کمیته داوران چیدمان داوری را رعایت نمی کنند/ داور از شهر ری برای بازی بچه شهر ری؟مقصر جنجال های بازی اهواز نه سیدعلی است که به اشتباه علی کریمی را اخراج کرد و نه فرهاد مجیدی که در اعتراض به تصمیم های سیدعلی اخراج شد

قضاوت سه دیدار بین المللی فوتبال به داور همدانی سپرده شد

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image http://img6.irna.ir/1397/13970926/83137917/n83137917-72723505.jpg
There was a problem loading image http://img6.irna.ir/1397/13970926/83137917/n83137917-72723505.jpg

دبیر هیات فوتبال همدان گفت: قضاوت سه دیدار بین المللی فوتبال به میزبانی کشور قطر به داور مطرح همدانی سپرده شد.

ادامه مطلب: قضاوت سه دیدار بین المللی فوتبال به داور همدانی سپرده شد

مهدی بوجاریان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: داوران بین المللی کشورمان قرار است در دیدارهای دوستانه تیم ملی فوتبال قطر با الجزایر و چین با اردن قضاوت کنند که در این بین نام بیژن حیدری داور باتجربه همدانی مشاهده می شود.
وی بیان کرد: برابر هماهنگی صورت گرفته با فدراسیون فوتبال قطر و تماس تلفنی رئیس دپارتمان داوران کشورمان با قطر داوران بین المللی ایران مسابقات دوستانه ای که در کشور قطر برگزار می‌شود را قضاوت می کنند.
بوجاریان اضافه کرد: بیژن حیدری همراه با موعود بنیادی فر بازی تیم های ملی قطر و الجزایر و نیز چین و اردن را قضاوت خواهند داشت.
وی خاطرنشان کرد: این مسابقات به ترتیب چهارم و پنجم دی ماه امسال در قطر برگزار می شود.
دبیر هیات فوتبال همدان با اشاره به انتخاب یکی دیگر از داوران همدانی برای حضور در دوره داوری « MA FIF» گفت: این دوره برای داوران زیر 35 سال و در راستای دانش افزایی زیر نظر فدراسیون جهانی فوتبال فیفا برگزار می شود.
وی افزود: امید جمشیدی تنها داور همدانی انتخاب شده برای این دوره داوری است.
بوجاریان یادآور شد: تست آمادگی جسمانی داوران این دوره روز دوم دی ماه امسال در ورزشگاه شهید دستگردی برگزار می شود.
استان همدان بیش از 50 داور برجسته و دارای مدارک ملی و بین المللی دارد.