بیوگرافی زهرا خواجوی

ادامه مطلب: بیوگرافی زهرا خواجویزهرا خواجوی در ۱۹ بهمن ماه سال ۱۳۷۷ در همدان به دنیا آمد. زهرا از بچگی به ورزش علاقمند بود و از همین سنین به فوتبال گرایش پیدا کرد. زهرا بعدها تصمیم گرفت دروازه بان فوتبال شود. وی در تصمیم خویش بسیار مصمم بود تا آن جا که تبدیل به دروازه بانی ۶ دانگ در رده بانوان شد.
ادامه مطلب: بیوگرافی زهرا خواجوی

بازیکن تیم زنان شارلروا: استقلالی هستم/حجاب شرط حضورم در بلژیک بود

ادامه مطلب: بازیکن تیم زنان شارلروا: استقلالی هستم/حجاب شرط حضورم در بلژیک بودبازیکن تیم فوتبال زنان شارلروا با بیان اینکه یک استقلالی تمام عیار است، گفت: بازی کردن با حجاب در اروپا خیلی مشکل است و بسیاری از تیم‌های خارجی مانع بازی دختران محجبه می‌شوند اما این موضوع یکی از شروط اصلی قراردادم با این تیم بلژیکی بود.

ادامه مطلب: بازیکن تیم زنان شارلروا: استقلالی هستم/حجاب شرط حضورم در بلژیک بود

رکورددار گل نخوردن فوتبال بانوان ایران: پایان لیگ را اعلام کنید

ادامه مطلب: رکورددار گل نخوردن فوتبال بانوان ایران: پایان لیگ را اعلام کنید
زهرا خواجوی گلر نهاوندی که به تازگی تمرینات انفرادی خود را در مازندران آغاز کرده است، گفت: هر لحظه ممکن است مریض شوم اما برای رسیدن به هدفم باید گاهی ریسک کنم.

ادامه مطلب: رکورددار گل نخوردن فوتبال بانوان ایران: پایان لیگ را اعلام کنید

ملی‌پوش فوتبال زنان: شکستن رکورد کلین شیت نیازمند آمادگی بالاست

ادامه مطلب: ملی‌پوش فوتبال زنان: شکستن رکورد کلین شیت نیازمند آمادگی بالاستعضو تیم ملی فوتبال زنان گفت: ۹۵۳ دقیقه دروازه خود را در این فصل از لیگ برتر بسته نگه ‌داشتم. اگر فردی بخواهد رکوردم را بشکند باید برنامه‌ریزی قوی و از نظر روحی، روانی و جسمی در سطح فوق آماده باشد.

بانوی نهاوندی رکورددار جدید فوتبال ایران/ دختری که رکورد کلین‌شیت فوتبال‌ ایران را شکست

ادامه مطلب: بانوی نهاوندی رکورددار جدید فوتبال ایران/ دختری که رکورد کلین‌شیت فوتبال‌ ایران را شکستدروازه بان جوان اهل شهرستان نهاوند موفق شد رکورد گل نخوردن تاریخ فوتبال ایران را به نام خود ثبت کند دختری که با 953 دقیقه ثبت کلین شیت، رکورداری افسانه‌ای را خلق کرد.