ادامه ناکامی شهرداری در تیم های پایه فوتبال

سقوط نونهالان به مسابقات منطقه ای!

b_150_100_16777215_00_images_157177102179581816218762495988018710550.jpgتیم فوتبال شهرداری اردبیل در هفته نهم لیگ برتر نونهالان کشور به مصاف تیم شهرداری همدان رفت و با غلبه بر این تیم به مرحله نهایی رقابت های لیگ راه یافت.

 

به گزارش "همدان فوتبال"، به نقل از خبرگزاری مهر، در این بازی که عصر جمعه در استادیوم ۲۰ هزار نفری علی دایی اردبیل برگزار شد، تیم نونهالان شهرداری اردبیل در ادامه پیروزی های خود توانست با نتیجه دو بر یک بر رقیب همنام همدانی غلبه کنند.

 

در این بازی که از اهمیت زیادی برای تیم شهرداری اردبیل برخوردار بود، این تیم توانست روند پیروزی های خود را تداوم بخشیده و در یک بازی خوب و روان تیم شهرداری همدان را با شکست بدرقه کند.

 

در این دیدار تیم نونهالان شهرداری اردبیل با ترکیب رضا حضوری، امیرحسین امن زاده، فرید خلیلی، امیررضا شاه حسینی، صدرا ذاکر، آرمین عباسی، سهیل محسن زاده، امیر وهابزاده (آرین صدیقی تعویض دقیقه ۵۷)، مهدی صابر، سهند رحمانی (احسان عسگری ۶۲)، حمیدرضا مجتهدی نیا (محمدحسین علیپور۷۰) وارد زمین شد.

 

شاگردان اخوان سرمربی تیم نونهالان شهرداری اردبیل در این دیدار توانستند در هر نیمه یک گل به ثمر برسانند تا رقیب را که برای پیروزی به اردبیل آمده بود، ناکام بگذارند.

 

این بازی با حملات پرفشار تیم شهرداری اردبیل آغاز شد و بازیکنان این تیم در همان ابتدای کار مزد برتری خود را گرفتند، سهیل محسن زاده در دقیقه ۱۰ و با ضربه ایستگاهی ۳۵ متری دیدنی توانست اولین گل میزبان را به ثمر برساند.

 

اما این گل به دلیل عقب کشیدن یاران شهرداری در دقیقه ۲۳ از سوی شهرداری همدان پاسخ داده شد تا دو تیم با تساوی یک بر یک به رختکن بروند.

 

با آغاز نیمه دوم باز هم این تیم شهرداری اردبیل بود که در زمین شهرداری همدان خیمه زد تا برتری خود را به حریف دیکته کند. این برتری در نتیجه بازی نیز با گل آرین صدیقی تعویض طلایی تیم شهرداری اردبیل در دقیقه ۶۸ به دست آمد.

 

این گل با خلاقیت و حرکت انفرادی صدیقی که با دریبل سه مدافع تیم شهرداری همدان همراه بود، به دست آمد.

 

پس از این گل شهرداری همدان جلو کشید تا بازی را به تساوی بکشاند اما این بازیکنان تیم شهرداری اردبیل بودند که در چند موقعیت، فرصت گلزنی را از دست دادند تا بازی با نتیجه دو بر یک خاتمه یابد.

 

در سایر دیدارهای این گروه نیز دو تعقیب کننده جدی تیم شهرداری اردبیل یعنی دبیری تبریز و نود ارومیه در تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار نیز با سه گل به نفع دبیری خاتمه یافت.

 

همچنین در تبریز یک دیدار دیگر نیز برگزار شد و تیم شهرداری تبریز با یک گل تیم ذوب آهن اردبیل دیگر تیم استان در این رقابت ها را شکست داد.

 

با نتایج امروز شهرداری اردبیل با ۲۲ امتیاز به عنوان تیم اول و دبیری تبریز با ۱۹ امتیاز به عنوان تیم دوم به مرحله نهایی صعود کردند. در این گروه با نود ارومیه ۱۶ امتیاز در مکان سوم قرار گرفت و شهرداری تبریز با ۱۰ امتیاز، ذوب آهن اردبیل با هفت امتیاز و شهرداری همدان با چهار امتیاز در رده های بعدی قرار گرفتند.

 

تیم شهرداری همدان با شکست امروز و با کمترین امتیاز به رقابت های منطقه ای سقوط کرد.

 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن