کاسیاس درباره مورینیو چه گفت؟

b_150_100_16777215_00_images_stories_Fotball_Jahan_iker-casillas.jpgدروازه‌بان رئال مادريد به صحبت در مورد سرمربي پيشين خود در رئال مادريد پرداخته است.

به گزارش "همدان فوتبال" و به نقل از عصر ایران، ژوزه مورينيو در دوره سه ساله‌اي که در رئال مادريد حضور داشت به همراه اين تيم سه جام به دست آورد ولي در سال آخر و پس از آسيب ديدگي ايکر کاسياس، او را از ترکيب اين تيم بيرون گذاشت.

اين موضوع درگيري‌هايي را در تيم به وجود آورد و بسياري از کارشناسان اعلام کردند مورينيو نبايد چنين برخوردي با کاسياس مي‌کرده است.

اکنون دروازه‌بان رئال مادريد و تيم ملي فوتبال اسپانيا اعلام کرده به هيچ وجه نمي‌توان تاثيري که مورينيو روي فوتبال اسپانيا گذاشته را انکار کرد.

«اکنون کارلو آنچلوتي سرمربي رئال مادريد است و ما با او کار مي‌کنيم. هيچ تفاوتي بين کارلو و ژوزه مورينيو حس نمي‌کنم. البته نمي‌خواهم با اين حرف‌ها به گذشته فکر کنم ولي در هر حال بايد به کارهايي که مورينيو براي رئال انجام داده احترام گذاشت. اکنون بايد با اين اميد که مي‌توانيم بازهم تيم را در بالاترين سطح نگه داريم به کار ادامه دهيم.»

 

وي در ادامه عنوان کرد: او مربي‌اي بود که دوست داشت همواره به پيروزي برسد. اين امر بر کسي پوشيده نيست. او از روز نخست حضور در رئال اين را به همه ثابت کرد. تيم ما در فصل گذشته تا نزديکي‌هاي جام رفت ولي نتوانست آنها را فتح کند. مهم روحيه جنگندگي ما بود که در شيوه نمايش تيم وجود داشت.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن