شرایط عجیب این روزهای پاس همدان/ پاشازاده: برخی به دنبال حاشیه سازی جدید هستند

b_150_100_16777215_00_images_Pashazadeh2.jpgسرمربی تیم فوتبال پاس همدان از شرایط عجیب و طاقت فرسای این روزهای پاس همدان می گوید و همچنان امیدوار به حل مشکلات کنونی است.
مهدی پاشازاده سرمربی تیم فوتبال پاس همدان از شرایط موجود در پاس و حواشی باشگاه پاس همدان به شدت گله مند و در انتظار تأمین بودجه مناسب برای ادامه رقابت ها است.
مهدی پاشازاده گفت: متاسفانه تمرین اخیر تیم،جدی و منظم برگزار نشده است اما امروز وضع کمی بهتر شده است.
او با بیان اینکه به هر حال هر چه شود به ضرر ماست و کادر فنی متهم شماره یک در نتیجه نگرفتن است افزود: در شرایط کنونی تمرکز نداریم و در باخت ها مقصر شناخته خواهیم شد.
خواهند گفت مشکل پاشازاده است
پاشازاده در رابطه با حواشی عجیب اطراف باشگاه اظهار کرد: به صحبت هایی که در رابطه با من انجام می دهند اهمیتی نمی دهم، برخی افراد به دنبال حاشیه سازی جدید برای تیم هستند .
سرمربی تیم فوتبال پاس همدان با بیان اینکه به هیچ کس چه طرفدار باشد چه هر شخص دیگری، باج نمیدهم؛ گفت: گرچه آنان طرفدار تیم نیستند و به دنبال ماهی گرفتن از آب گل آلود و رسیدن به منافع شخصی خود هستند.
پاشازاده تاکید کرد: تا زمانی که سکان هدایت پاس را به عهده دارم پر قدرت ادامه خواهیم داد.
او با بیان اینکه من نظم خاص خود را دارم یادآور شد: هیچ کس حق ندارد در امور فنی دخالت کند ، هر شخصی جایگاه مشخص خود را دارد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن