نامردها حتی روی کاغذ هم اسمم را نیاوردند!

b_150_100_16777215_00_images_stories_Fotball_Iran_tahami.jpgدنیای عجیبی است کسی که تمام بازی های مقدماتی جام جهانی 98 را بازی کرد و خیلی هم موثر بود نه تنها در جام جهانی نبود بلکه حالا پس از 14 سال در بازی دوستانه با تیم 2014 هم یادی از او نبود.

به گزارش "همدان فوتبال"، حتی روی کاغذ هم اسمش را نیاوردند در همین زمینه با ابراهیم تهامی بازیکن غریبه نسل 98 تماس گرفتیم تا با خودش حرف بزنیم.

این مصاحبه جنجالی و جذاب و البته سوزناک را با ابراهیم تهامی بخوانید.

اوضاع و احوال؟

الان با تیم استقلال اهواز در کنار آقای مهابادی در اردوی بروجرد هستیم.

آیا می توانید در لیگ دسته اول موفق باشید؟

تیم خوبی داریم.فکر کنم بتوانیم با این تیمی که دیده ام به لیگ برتر صعود کنیم.استقلال اهواز جایگاهش این نیست و باید به لیگ برتر برسد.

آقای تهامی چرا در بازی دوستانه 98 و تیم ملی نبودی؟

من که قبلاً هم گفتم الان هم این را فریاد می زنم تا به گوش عادل برسد. آقای فردوسی پور من 1گل که هیچی 10 گل هم می زدم مرا به جام جهانی نمی بردند.

خیلی نامرد هستند که حتی اسم مرا روی کاغذ هم نبردند یعنی من اینقدر برایشان سنگین بودم.یعنی من از نسل 98 نیستم.می خواهم بپرسم اگر از نسل 98 نیستم پس از کدام نسل هستم نکند مال زمان علی پروینم؟

آنها مرا دوست ندارند و حتی اسم مرا هم نبردند.آقای خیابانی حتی اسمی هم از من نبرد البته این آقا در بازی های مقدماتی 98 هم اسمی از من نبرد.

یعنی مشکلت خیابانی است؟

نه خیابانی یک گزارشگر است و حقوق بگیر است مجبور است کاری را که به او دستور می دهند انجام دهد.و حتی در بازی با استرالیا که پاس گل هم دادم اسمی از من نیاورد اگر خواستید فیلمهایش را برایتان می آورم.مشکل من همان آقایانی هستند که نمی خواستند من باشم.

این آقایان چه کسانی هستند؟

حیف که زن و بچه دارم و نمی توانم حرف بزنم اما آنها را به دادگاه می کشانم و حقم را می گیرم خیلی در حق من نامردی کردند.

اگر من نود و هشتی نیستم پس کجایی هستم.

من برای کدام تاریخ فوتبال هستم من یک عرب خوزستانی هستم و افتخار می کنم.

خیلی ناراحتی درکت می کنم امیدوارم حق به حقدار برسد؟

دلم گرفته است خیلی دنیای نامردی است من همیشه جواب همه خبرنگاران را داده ام از همه می خواهم از من حمایت کنند.

از مردم که برایشان با جان و دل دویدم می خواهم حمایتم کنند حرفهایشان را بزنند من تنها هستم و دلم بدجوری گرفته است.

خدارا شکر می کنم به عادل فروسی پور همه چیز ثابت شد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن