نادیده گرفتن افتخارات فوتبال و فوتسال بانوان همدان ظلم بزرگی است

b_150_100_16777215_00_images_194830.jpgسرمربی تیم فوتسال همدان گفت: نادیده گرفتن افتخارآفرینی بازیکنان رشته های فوتبال و فوتسال بانوان همدان ظلم بزرگی است.

به گزارش "همدان فوتبال"، فریبا ترک اظهار کرد: استان همدان سرشار از استعدادهای نخبه فوتبال و فوتسال بانوان است اما به دلیل نبود حامی مالی نتوانسته اند حق خود را از فوتبال حرفه ای به خوبی بگیرند و مسئولان نیز مدام توجه به فوتبال آقایان دارند.

وی بیان کرد: سال گذشته با کسب عنوان نایب قهرمانی فوتسال دسته یک جوانان کشور راهی لیگ برتر شدیم اما به دلیل مشکلات مالی نتوانستیم در این عرصه از رقابت ها حضور داشته باشیم و به ناچار امسال هم در لیگ یک شرکت کردیم.

وی اضافه کرد: امسال نیز با حمایت های صورت گرفته از سوی رئیس هیات فوتبال همدان توانستیم با شرایط مناسب در لیگ یک فوتسال جوانان کشور شرکت کنیم و بازهم با کسب عنوان نایب قهرمانی این رقابت ها به لیگ برتر راه یافتیم.

سرمربی تیم های فوتبال و فوتسال همدان خاطرنشان کرد: بازیکنان زیر 19 سال همدان بهترین بازی ها را در لیگ فوتسال برگزار کردند که تعجب دست اندرکاران بازی ها را به دنبال داشت و با داشتن این همه استعداد چرا باید در همدان مورد بی توجهی قرار بگیرند.

وی در ادامه با انتقاد از بی توجهی نسبت به پتاسیل موجود در فوتبال و فوتسال بانوان افزود: دو فصل قبل هم در لیگ برتر فوتبال بانوان کشور حضور داشتیم اما کم لطفی مدیریت پاس سبب شد تا تیم ما منحل شود و همان بازیکنان بومی اکنون در تیم های مختلف لیگ برتر فوتبال بانوان حضور دارند.

وی افزود: هزینه های تیمداری در فوتبال و فوتسال بانوان بسیار کمتر از قرارداد یک بازیکن فوتبال پاس است و نمی دانم چرا و به چه دلیل نسبت به انحلال تیم فوتبال بانوان پاس تصمیم گیری شد.

وی بیان داشت: با صعود به لیگ برتر فوتسال جوانان کشور ثابت کردیم که استان همدان سرشار از بازیکنان مستعد است که در عین جوانی از ظرفیت های بالقوه ای در رشته های فوتبال و فوتسال برخوردار هستند.

ترک یادآور شد: با این نفرات جوان می توانیم در لیگ های فوتسال و فوتبال کشور درخشش لازم را داشته باشیم و بتوانیم در عرصه لیگ برتر که چند سال تجربه داشته ایم، بازهم شکوفایی تیم همدان را مشاهده کنیم.

وی گفت: امروزه به دلیل بی توجهی به استعدادهای نخبه فوتبال بانوان استان شاهد پیوستن بازیکنانی نظیر زهرا خواجوی به تیم بم، نیک خواه به تیم تهران و شهبازی به تیم سنندج هستیم و این وضعیت برازنده شهر فوتبال همدان نیست.

سرمربی تیم های فوتبال و فوتسال همدان یادآور شد: نمی توان بیش از این از هیات فوتبال همدان توقع داشت چرا که آنها وظیفه ای در قبال تیمداری حرفه ای ندارند منتهی ظرفیت ها و توانمندی بالای بازیکنان مستعد فوتبال و فوتسال همدان سبب شد تا با حمایت هیات در لیگ فوتسال دسته یک جوانان کشور شرکت کنیم و با صعود به لیگ برتر قدرت خود را بازهم اثبات کنیم.

همدان در سال های گذشته تحت عنوان پاس در لیگ برتر فوتبال بانوان حضور داشت ضمن اینکه در سال های اخیر در رشته فوتسال نیز حضور فعال در عرصه های کشوری داشته است.

تیم فوتسال بانوان همدان روز گذشته نیز با کسب عنوان نایب قهرمانی لیگ دسته یک جوانان کشور راهی لیگ برتر شد اما این نگرانی وجود دارد که همچون سال قبل به دلیل محدودیت های مالی بازهم نتوانند در لیگ برتر شرکت کنند.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن