از پول خرج کردن نمی ترسم

b_150_100_16777215_00_images_stories_Fotball_Jahan_arsen-venger.jpgآرسن ونگر سرمربی فرانسوی آرسنال در صحبت هایی به دفاع از خود در مقابل انتقادات برخاسته.این روزهاخیلی ها معتقدند که آرسن ونگر از پول خرج کردن در بازار نقل و انتقالات هراس دارد. آنها در طول بازار تابستانی تنها یایا سانوگو را به خدمت گرفته اند و دو درخواست آنها برای خریداری لوئیس سوارس با پاسخ منفی سران لیورپول مواجه شده.

به گزارش "همدان فوتبال" و به نقل از گل، آنها در تلاش برای جذب بازیکنانی از جمله لوئیس گوستاوو (که درنهایت از بایرن به وولفسبورگ پیوست) و گونسالو ایگواین (که رئال را به مقصد ناپولی ترک کرد) نیز ناکام ماندند.

دراین میان ونگر در صحبت هایی  اعلام کرده که از پول خرج کردن خوشش می آید ولی تنها بازیکنانی را خریداری خواهد کرد که مطمئن باشد تیمش را بهبود خواهند بخشید.ونگر در صحبت هایی گفت:« این ایده که من در مقابل پول خرج کردن مقاومت می کنم ناعادلانه است. چرا باید مقاومت کنم؟ من فقط مدافع این ایده هستم که باید پولی که در جیب داری را خرج کنی و نه پولی که آن را نداری. در طول سالیان سال من این کار را انجام داده ام. امروزه پول بیشتری داریم و می توانیم بیشتر خرج کنیم. به همین سادگی

سرمربی فرانسوی آرسنال ادامه داد:« قطعا من از پول خرج کردن خوشم می آید ولی می خواهم شما را متقاعد کنم که ما آماده پول خرج کردن هستیم ولی به شرطی که حس کنیم که بازیکنی که می خریم، تیم را بهتر از قبل خواهد نمود. شاید سخت باشد که بخواهیم تعادل را دراخبار روزنامه ها برقرار کنیم ولی فوتبال فقط این نیست و بزرگتر از این حرفهاست. بحث تیم، کیفیت بازی ، روحیه و انسجام تیمی و کیفیت بازیکنان مطرح است. باید برروی تمام این مسائل تمرکز کرد

ونگر درادامه به این نکته اشاره کرد که از اینکه هیچ یک از بازیکنان کلیدی تیمش در بازار نقل و انتقالات تابستانی از آرسنال جدا نشده اند خوشحال است. آنها در فصول اخیر، سمیر نصری ، سسک فابرگاس و روبین فان پرسی را از دست داده بودند. ونگر ادامه داد:« آنچه در سالهای اخیر رخ داد این بود که کیفیت کاری ما از تیم ما گرفته می شد، چرا که بهترین بازیکنان تیم به خاطر مسائل مالی از آرسنال جدا می شدند. برای اولین بار، امسال این اتفاق رخ نداده و بعید می دانم که به خاطر مسائل مالی چنین اتفاقی رخ بدهد. ما اولین گام را برداشته ایم. گام بعدی تقویت رختکن تیم است و باید بازیکنان مناسبی خریداری کنیم

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن