شروع نا امید کننده شهرداری همدان!

b_150_100_16777215_00_images_pasharda_3.jpgشهرداری همدان بازهم نتوانست از سد تیم شهرداری تبریز عبور کند و شروع ناخوشایندی در مرحله نهایی لیگ دسته 2 فوتبال کشور داشت.

به گزارش همدان فوتبال، شاگردان هادی گل محمدی امروز سرشار از غرور کاذب پذیرای شهرداری تبریز بودند و با اینکه می دانستند برابر این تیم در 2 بازی قبلی نتیجه قابل قبولی نداشتند، این بار هم نتوانستند موفق عمل کنند تا جدال دو تیم در فصل جاری ناکامی شهرداری همدان را رقم بزند.

بازی بی هدف و پراشتباه تیم تحت هدایت هادی گل محمدی در برابر تیم باتجربه شهرداری که در اغلب دقایق بازی مسلط بر میدان بود، تبریزی ها را دست پر به شهرشان بدرقه کرد.

حضور جالب توجه مسئولان شهرداری همدان نیز خوش قدم نبود و بدترین نتیجه فصل جاری شهرداری را رقم زد!

از سوی دیگر غرور کاذب شاگردان گل محمدی که همچنان در باد صعود دور قبل خوابیده اند، به یاری تیم شهرداری تبریز آمد و یک برد بی دردسر را رقم زدند.

سرمربی شهرداری چی ها که چند شب قبل سر و صدایی را بابت مذاکره اش با یکی از تیم های صعود کننده جنوب کشور و رد پیشنهاد آنان به پا کرد، ای کاش به جای تمرکز بر این مسایل تیمش را به سمت بازی دور از غرور بدرقه کند.

تیم تحت هدایت او اگر اینطور بازی های مرحله نهایی را ادامه دهد، قطعا نتیجه ای عاید این تیم نخواهد شد.

بازی های مرحله نهایی بسیار متفاوت با مرحله قبلی است و شهرداری باید با تلاش بیشتر نسبت به دور مقدماتی، در پیکارهای این مرحله حاضر شود.

** محمدی قاتل جان شهرداری همدان

بازیکن باتجربه و  خوش فکر شهرداری تبریز امروز قاتل تیم شهرداری همدان لقب گرفت.

علی محمدی ابتدا در دقیقه 37 تیمش را با گل برتری به رختکن فرستاد و در هنوز دقایق آغازین نیمه دوم بود که توانست گل دوم تیمش را در دقیقه 57 به ثمر برساند و یک پیروزی شیرین را نصیب شهرداری تبریز کند.

شهرداری تبریز با این پیروزی ارزشمند به صدر جدول رفت و شهرداری همدان نیز قعرنشین گروه یک شد!

** شهرداری هم بازی را باخت و هم اخلاق را !

شهرداری همدان عصر امروز در شرایطی دو بر صفر در هفته اول دور دوم مسابقات لیگ دو بازی را با دو گل به شهرداری تبریز باخت که در پایان این بازی اتفاقی دردناک رخ داد.

در شرایطی که در جایگاه خبرنگاران افراد مختلفی نشسته بودند درگیری لفظی یکی از بازیکنان شهرداری با یکی از داوران سر به زیر همدانی به کتک کاری منجر شد و بازیکن شهرداری حسابی از خجالت این داور درآمد و او را زیر مشت و لگد گرفت.

این اتفاقات جای تاسف دارد!

حامد بختیاری بازیکن سفارشی یکی از مربیان اخراجی لیگ یک در جمع شهرداری چی ها، در طول فصل جاری بارها درگیری های درون تیمی را داشت و حتی در آستانه اخراج هم قرار گرفت.

این بازیکن غیر بومی کارش به جایی رسیده که حالا یکی از داوران با اخلاق همدانی را به باد کتک می گیرد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن