مجوز برگزاری کلاس مربیگری سطح یک فوتسال آسیا به همدان سپرده شد

b_150_100_16777215_00_images_stories_daftar_bojari.JPGدبیر هیات فوتبال استان همدان گفت: با پیگیری های مستمر دست اندرکاران هیات فوتبال و باتوجه به عملکرد در برگزاری کلاس های متعدد بین المللی، این بار با موافقت فدراسیون مجوز برپایی کلاس مربیگری سطح یک فوتسال آسیا به همدان سپرده شد.

 

به گزارش "همدان فوتبال"، مهدی بوجاریان اظهار داشت: با تصمیم فدراسیون فوتبال کشورمان این دوره کلاس مربیگری سطح یک فوتسال آسیا نهم خردادماه سال آینده و به مدت شش روز به میزبانی همدان برگزار خواهد شد.

 

وی اضافه کرد: برگزاری این کلاس در تقویم 2015 کمیته آموزش فدراسیون است که برخورداری از میزبانی این سطح از کلاس فوتسال افتخار بزرگی برای جامعه فوتسال استان به شمار می رود.

 

بوجاریان با اشاره به ضوابط ثبت نام و شرکت در این کلاس مربیگری گفت: علاقه مندان به شرکت در این کلاس تا یکم اسفندماه جاری فرصت دارند با مراجعه به کمیته آموزش هیات فوتبال استان همدان نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

 

همدان یکی از فعال ترین استان ها در برگزاری کلاس های مربیگری در سطح آسیا است و تاکنون شاهد برگزاری دوره های مربیگری درجه C ، B، A آسیا در این استان بوده ایم.

 

در حال حاضر بیش از 50 مربی دارای مدارک آسیایی در سطح فوتبال و فوتسال استان همدان فعالیت دارند.


 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن